Sizce Neden aramıyor ?

Sevgilim askerdeydi ve askerden izine geldi . Geldiği gün görüşemedik işim var dedi diğer gün 1 saat falan görüştük sonra ki günler bu 3 4 gündür arıyorum hep bahane buluyor ve görüşmüyoruz . Hiç aramıyor . Sİzce neden istemiyor mu beni artık ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• başkası vardır, ya da görüşünce seks yapma ihtimaliniz sıfırdır daha başkabir şey olamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oda bir ihtimal ama işide olabilir sonuçta askerden dönmüş yarım kalan işleri vardır.Zaten istemese söyler merak etme

0|0
    0|0
    • Emin misin ? İstemezse söyler mi pek sanmıyorum .

• Aramıyorum artık zaten ayrılacağım yapacak birşey yok . Ne kadar işi olursa olsun vaktini bana ayırabilir ve istese zaten arar .s

• Alacağın kararı dikkatle düşün derim.Sonuçta bir bahane bulucak ayrılmamak için eğer bulmazda tamam filan derse zorlama bitir.Ama nedeninide sor en azından

• Başka birisi vardır, senden soğumuştur.Ve ilk gün işi olması doğal

0|0
    0|0
    • Tamam işi vardır da mesaj hakkı bitmiş mesaj o yüzden atmıyor da insan uzaktan gelmiş görüşmek istemez mi ? Gelmeden önce ne hayaller kuruyordu görüşeceğiz diye ama yok buraya geldi aramıyor bile görüşelim diye .s

• Tamam sağol.

• bişey değil

• Bence 2 seçenek var..

1)Senle ilgilenmiyo gibi yapıp sana çok büyük süpriz yapma peşinde olabilir.

2)Herşeye hazırlıklı ol...

BENCE tabi...

0|0
    0|0
    • Sürpriz falan ne olabilir ki zaten ya pek sanmıyorum .s

Kızlar Ne Diyor 1

• Başkası olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...