Bir gün geçti, akşam yatağınıza uyandığınızda mutlu olmanız için o gün ne yapmış olmanız gerekir?

Normalde pazartesinden dolayı pazarları sevmem. :) Bugünün benim için sıradan bir gün olcağını düşünmüştüm. Ancak, öyle olmadı. Şimdi bunları yazarken kendimi mutlu hissediyorum. Rahatlamış, hafiflemiş gibiyim. Çünkü, fotoğraf makinem ile geceleyin güzel bir kare yakaladım. İşte, benim merak ettiğim, sizlerin de aynı duyguları hissetmeniz için günü nasıl geçirmiş olmanız gerekir? Geçmiş hayatınızdan örnek verebilirsiniz.

Güncellemeler:
Bu arada uzandığınızda kelimesi uyandığnızda olmuş. Dikkatimden kaçmış :))

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• mümkün mertebe az konuşmuş olmam gerekiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sorunsuz geçmesi kafii benim için ...

0|0
    0|0
  • sorunsuz,hatasız,kimseyi kırmadan,kimseye kırılmadan bigün geçirdiysem ve kafamda kimse soru işaretleri bırakmamışsa huzurlu olurum yoksa sorularla kendi kendimi yerim

0|0
    0|0
  • şuan önümde uğraştığım bir soru var. eğer çözersem oh be diyip yatmayı düşünüyorum. ama tıkandım.

bunu genelleştiremem. her gün değişir.

0|0
    0|0
    • yardımsever matematikçiler yardım etmek isterlerse güzel olurdu.:)

• Birilerine gerçekten hayrım dokunmuşsa ve ailemle güzel birgün geçirmişsem mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • Kötü bisey olmadiysa,Allah a olan borclarimi odemissem o gun icin , mutlu olabilirim

0|0
    0|0
  • sevdiğimin hala bana bei seven gözlerle bakıp gülümsemesi

0|0
    0|0
  • yarın erken uyanmak zorunda olmadığımı bilmem her zaman yeterli olmuyor kahretsin.

0|0
    0|0
  • sinirimi bozacak bişey yaşamayayım yeterli

gölge etmesinler başka ihsan istemez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Küçük şeylerden mutlu olabiliyorum...

Mesela puzzle bitirmek beni hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor.

Sanırım beni mutlu eden, bir şeyleri başarabilmek.

0|1
    0|0
  • sevgilimle güzel bir sohbet etmiş olmak, kendim için bişeyler yapmak, mesela kitap okumak vs vs gün sonunda güzel hissettirir

0|1
    0|0
  • Ertesi günün sabahı için sigaram varsa, yeterince mutlu oluyorum. Mesela şimdi, bırak sabahı şu an için bile içecek sigaram yok. Delirmek üzereyim.

0|0
    0|0
  • o gün için çevremde etkileşimde olduğum kişi yada kişilere fikren veya fiziki olarak olumlu yönde yardımım olabilmiş ise kendimi boş geçirmediğim son 24 saat için tatdir eder öyle uyurum :)

0|0
    0|0
  • nedense aklıma güzel bir kawgadan sonraki rahatlıgım geldi :D

0|0
    0|0
  • 4 kırmızı tuborg yeterli :)

0|0
    0|0
  • Kendimi "herşeyle ilgili daha az düşündüğüm" anlarda mutlu hissederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...