Daha ziyade erkeklerden cevap gelirse sevinirim

bir erkek bir kızla 4-5 senedir arkadaş, arkadaş olarak da çok seviyor. sonra flörtmeye başlıyorlar kız duygusal olarak kapılıyor ama çocuğun ilgisi sadece fiziksel bunu da sonradan açıklıyor. bir kez beraber oluyorlar çocuk hayatının en iyi seksi olduğunu deli gibi arzuladığını, hayatında hiçbir kadınla böyle olmadığını söylüyor ve sonraki beraber oluşlarını heyecanla beklediğini söylüyor fuckbuddylik teklif ediyor. kız böyle birşeyi asla kabul etmeyeceğini söylüyor daha duygusal birşeyler olcağını beklediğini söylüyor çok sinirleniyor vs ve arkadaşlığı da herşeyi de bitirip kesip atıyor. sizce burda erkeğin kıza olan hissiyatının sevgiye aşka vs dönüşmesi mümkün mü? pişman olup döner mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Pişman olup döner ama çakal carlos olarak döner , sana seni seviyorum diyip gönlünü alacak. Sende kanıp ona geri gideceksin , sevdiğin için seni kullanacak. Sonra senden sıkılıp yeni birisini bulduğunda olmuyor falan diyecek.

O zamana kadar seni kullanacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hayal kurmaktan ileriye gitmez. çocuk niyetini belli etmiş zaten açıkça.

0|0
    0|0
  • o kız gitmiş kimi sevmiş o herif ilerde sapık olur

0|0
    0|0
  • arada sevgi yok geri dönmek istese bile açlığını bastırmak için geri gelir

0|1
    0|0
  • bu erkek kesinlikle o kızı sevmicek yani şu saatten sorna herkesle çıkar o kızla çıkma heee istisnalar vardır! çocuk pişman olur gelir kıza seviyorum hatta evlenelim der ama bu seferde onu kabul eden kızın ben taaaaaaaa amk!kızın karakteri yokmuş derim!

0|0
    0|0
    • kabul etmekten bahseden yok zaten sakin ol şampiyon

• olsun bir anda gürlemişim sibnirliydim:d şimdi farkettim kız:D

• Hiç sanmıyorum kaç yıl arkadaş kalmışsınız, flört etmişsiniz, bişey olmamış sonrasında da olacağını sanmıyorum. Yalnız nasıl bir insan 5 yıllık arkadaşına böyle bir teklifte bulunur ilginç, sen de gelmişin geri döner mi diye soruyorsun.

0|0
    0|0
  • Daha iyisini bulur ve dönmez. Kalsaydı da aynı şeyler olurdu.

0|0
    0|0
  • Özneler kim? Bu bir hikaye mi, senaryo mu, siz misiniz? Bu ne saçma bir ilişki böyle.

0|0
    0|0
  • imkansız, hiç bir erkek sevebilme ihtimali bulanan bir kıza bunu teklif etmez

0|0
    0|0
  • erkeğin namu sunu bedava veren kızla evlenmesi nerede görülmüş

0|0
    0|0
  • Yok canım başka birilerini bakar kafasındakini yaşamak için

0|0
    0|0
  • mümkün değil, dönüyosa da seni kullanmak içindir buna izin verme

0|1
    0|0
  • Oda duygusal takılsaymış ne var ki:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kız saflığına doymasın söyle ona

0|0
    0|0
    • saflığına doymasın derken? tamamen görüşmeyi kestim diyorum daha öldürmem filan mı gerekiyordu :D

• amacı belliymiş zaten pişman olur mu sorusu salakça geldi kb

• ben 6 yıllık ilişkimden sonra baktım onu sevmiyorum sadece seks var erkek arkadaiıma bunu teklif etmiştim kabul etmemişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...