Spor yapanlar takviye gıdalar kullanıyor musunuz?

Kullanıyorsanız ne kadar zamandır ve ne kullanıyorsunuz?

• Evet
    17%(1)37%(14)Oy Ver41%(13)
  • Hayır
    83%(5)63%(24)Oy Ver59%(19)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yakınım genç yaşında öldü, herkesin ortak görüşü bu takviye edici gıdaları çokça kullanması oldu. Tavsiye etmem.

0|1
    0|0
    • Ayarında kullanması gerek herşeyi aşırısı herşeyin zararlı

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet kullaniyorum

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Gıda takviyesi olarak sadece balık hapı alırım omega'dan dolayı. Çünkü her zaman taze balık bulmak zor oluyor. Şahsen kırmızı eti daha çok seviyorum ama omega'da gerekli bu yüzden çareyi hapında arıyorum.

0|1
    0|0
    • Omeganın faydasını gördün mü kan tahlilinde

• Kan tahlili yaptırmadım spor amaçlı. Bir kaç kere işe girerken istemişlerdi yaptırdım ama değerler yazıyordu pek dikkat etmedim.

• Ben bir kere aldım 1 hafta kullandım ve sonra bıraktım. Herkese yan etki yapmaz ama bana yan etkisi oldu. Sivilce falan çıktı ve sebebini sordum ciğerlerin zorlanıyordur ondan çıkmıştır dediler ve saldım gitti. 190 TL boşa gitti ve protein tozu elimde duruyor :D

0|1
    0|0
  • eskiden çok kullanırdım protein tozu, bca, kreatin, yani bir zararını görmedim tuvalette kötü kokudan hariç kas gelişimimi hızlandırdı ama bir siteroid mantığı beklemek yanlış olur içiyorum hemen gelişirim diye bişey yok düzenli spor olmadıktan sonra istersen protein tozunun içinde yüz bişey olmaz.

0|1
    0|0
  • 2,5 senedir Fitness Hocalığı yapıyorum.1,5-2 senedir takviye kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • EVet kullanıyorum proteyin tozu aminoasit bcaa kreatin ve bir iki yardımcı ürün daha kullanıyorum kullanmakta zorundayım

0|1
    0|0
  • spor yaparken kullaniyordum şimdi hem sporu hem takviyeyi bıraktım:)

0|1
    0|0
  • Bcaa, kreatinin, gainer (kilo için) ve Gold Standard 100% Whey Protein by Optimum Nutrition kullanıyorum. Proteinli çikolata ve benzer ürünlerde. Marka olarak myprotein şiddetle öneririm.

0|1
    0|0
  • Hayır doğal yapıyorum

0|1
    0|0
  • protein ve amino kullandım

0|1
    0|0
  • Hayir ben almiyorum cunku Agir bir spor yapmiyorum o yuzden sadece rutin beslenmeme dikkat ediyorum o kadar

0|1
    0|0
  • Suplement kullanıyorm.

0|1
    0|0
  • Pro+kreatin

0|1
    0|0
  • takviyesiz bu iş boş iş. boşa kürek sallarsın..

0|1
    0|1
    • Kreatin kulansanda yeterli olur protein gereksiniminide besinlerden sağlarsın

• ben nerdeyim sen nerdesin :) testosteron kullanmadan olmaz bu işler

• sadece doğal yıyecklerden faydalnarak spor daha sağlıklı olacaktır.

0|1
    0|0
  • Bolca doğal gıda

0|1
    0|0
  • Muay Thai 👊👊

0|1
    0|0
  • hayır kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • Kullanmiyorum

0|0
    0|0
  • beyler ben fitnes sporuyla uğraşıyorum boyum 185 kilom 72 kilom almam lazım banada bir takviye önerirmsiniz

0|0
    0|0
  • Optimum serious mass gainer

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...