Arkadaslar iş görüşmesine gittim fakat

Çarşamba günü iş görüsmsine gittim.Sportive mağazasında satıs danısmalığı için 3 kişiydik görüşmede.Görüşme güzel geçti .Biz sizi en geç yarına kadar olumlu ya da olumsuz arayacağız denildi.Fakat 2 gündür ses seda yok.Sizce onlara dönmeli miyim? çünkü ona göre iş arayısıma devam edicem.Napmalıyım?

Güncellemeler:
Biraz önce aradım sordum.İşe alınmısım arkadaslar :)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• geri dönüp sormalısın

ilgisiz gibi olma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adamlar böyledir belki link

0|0
    1|0
  • İşe alınacak olsaydın o an yarın gel başla ya da şu şu evrakları hazırla derlerdi.

Biz size geri dönüş yapacagız cümlesi, sen iş aramaya devam et bacım demektir.

0|0
    1|0
  • iş arayışına başla, iş bulsan da devam et arayama. numaran ellerinde bulunsun ne zaman nasıl bir fırsat çıkacağı belli olmaz.

1|0
    0|0
  • Dön zararlı çıkmazsın.

1|0
    0|0
    • Ne demeliyim peki

• pardon rahatsız ediyorum İş görüşmesi için gelmiştim ama aramadınız konuyla ilgili bilgi almak için aramıştım bu işe gerçekten ıhtıyacım var" demen yeterli olacaktır dıger uyeler aramadıysa senın araman avantajınadır ;9 işi sahıplendıgını gosterır.

• arayıp sor bir sey olmaz

1|0
    0|0
  • Arayıp sor bunda çekinilecek bir şey yok

1|0
    0|0
  • resmini göreyim ona göre iş veriyim sana! boşver sportiveyi

0|0
    1|0
  • başka iş ara

0|0
    1|0
    • niye eksiliyon lann zaten almamışlar işe :D manyakmısın

• Telefon konusmamda beni yardı vallahi :D

• Ne dedin ordakine :D

+ Merhaba ben X. İş başvurusu yapmıştım geri döncem dediniz dönmediniz noldu ki

- Aa merabalar bizde sizi merak ediyoduk öldümü kaldımı Alalh korusun yarın gelin sizi işe aldık

+ Hüloğğğğğğğğ :D :D

• Hayırlı olsun nerede bu mağaza :P

0|0
    0|0
  • kafan iyimi ? 3 4 gün beklemen gerek insan kaynaklarıyla görüşülüyordur

0|0
    0|0
    • İnsan kaynaklarıyla görüştüm zaten?

• arkadaşım sen bilirsin 4 5 gün bekle işte adamlar bütün müracatlara bakıyorlardır sen bilirsin yinedee

Kızlar Ne Diyor 2

• ara sor

olmadı derse küfret kapa

0|0
    1|0
  • benim çok başıma geldi biz seni ararız diyorlar sonra ses yok yani bize uygun degilsin demek

zaten seni ieşe alsalar enbaşta gel başla derler bunu dememişler kibarca bize göre degilsin gelme gibi bir şey

0|0
    1|0
Yükleniyor...