Evlilikte eşinizle bir sorun yaşadığınızda ne yaparsınız?

kızlar evliliğinizde eşinizle bir sorun yaşadığınızda bunu annenize teyzenize yakınlarınıza gidip yetiştirirmisiniz yoksa sorunlar eşimle benim aramda bu bizden başkasını ilgilendirmez mi dersiniz

Güncellemeler:
kızlar evliliğinizde eşinizle bir sorun yaşadığınızda bunu annenize teyzenize yakınlarınıza anlatırmısınız yoksa sorunlar eşimle benim aramda bu bizden başkasını ilgilendirmez mi dersiniz

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• sorun ne olursa olsun esler bırbırıne saygı duyarak bu sorunu halledebılmelıdır. es demek zaten bu demek degıl mıdır.. baska bırının tecrubesıne gerek yok herkesın aklı kendıne.. sonunda esının yuzune bakacak olan da sensın cunku.. ben aılemı arkadaslarımı karıstırmamayı ogrendım o zaman daha saglıklı ılışkılere oluyo.

0|1
    0|0
    • bravo yaa,umarım hep böyle düşünürsün hep böyle kalırsın,alkışladım seni

• aranızda iletişim problemi yoksa zaten sorun ne olursa olsun çözersiniz.. başka birine anlatmaya gerek bile kalmaz ama o iletişim problemi varsa maalesef bu ailelere yansır..

0|1
    0|0
    • katılmıyorum,senin le benim aramdaki sorunlar çözülmüyorsa anne baba bunları tamamen herkes kendi cocuguna göre yorar,senin benle bir iletişim sorunun varsa nasıl evlendiysek boşanma yoluda var gider boşanırsın olmayacağını düşünüyorsan,aileleri işin içine soktunmu o problemler düzeleceksede düzelmiyor ,tabiki benim fikrim:) seninkinede saygım sonsuz.

• sorun çözülmüyorsa zaten iş boşanmaya gidiyor ve ailede o zaman ister istemez karışıyor olaya.. ama şu gerçek ailelerin gerçekten karıştırılmaması gerek

• İlk önce aramızda halletmeye çalışırım baktım olmuyor aile büyüklerine danışırım.

0|1
    0|0
  • tabikide gidip anlatırım hatta onlarıda dolduruşa getirip eşimi haşlamalarını sölerim :D

0|0
    0|0
  • aile içinde olan aile içinde kalmalı

0|1
    0|0
  • KS de paylaşırım :D:D

0|1
    0|0
  • Bu yetiştirmek değildir. Dertleşmek, tecrübeli insanlardan yardım almaktır.

1|1
    0|0
    • yetiştirmek agır kaçmış evet,düzelttim,paylaşırmısınız kelimesiyle.

Erkekler Ne Diyor 2

• bunlar hemen koşa koşa giderler

0|1
    0|0
    • ama böyle dedikmide kızıyorlar,dertleşemeyecekmiyiz diyorlar,biz ailemize anlatsak yerin dibine giriyorlar onlar anlatınca dertleşmek oluyor :)

• Gökçeye sordum link

0|0
    0|0
Yükleniyor...