5 defa nısanlanıp ayrılan bır kızla nısanlanır mısınız?

kız cok güzel boy pos manken gıbı gordugum kadarıylada duzgun aklı basında sessız sakın bırı ama 5 defa nısanlandı hepsıde kısa surdu sonra ayrıldılar ve kız ayrılan taraf degıldı yanı adamlar kızdan ayrılıyordu sımdı bakıyorum kız cok güzel yaklaşmak ıstıyorum ama 5 defa nısanlılık gecırmıs napsam sızce ?

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• Yediye kadar yolu var o ablanın.

Bari biraz daha bekle de yedinci ol =)

0|0
    0|0
    • dısardan bakınca oyle goronuyor bılıyorum

Kızlar Ne Diyor 14

• 1'i kötü 2'si kötü 3-4-5 de mi kötü

kız yollu gibin geldi bana

0|0
    1|2
  • 5 kişinin 5'ide ayrılan taraf olmuşsa bu işte bir iş vardır dinlemek, araştırmak ve öğrenmek lazım boy pos falan diyip aklını çelme ;)

0|0
    0|0
    • bıraz araştırdım saçma sapan seyler yüzünden ayrılmışlar zaten sevgılılık donemı gecmemıs bıraz konuşmuşlar sonra nısanlanmıslar cok kısa surmus hepsı

• bır arastırma yapsan yakın cevresınde ıyı olur gıbıme gelıyor.

0|0
    0|0
    • yaptım sordum etten püften seyler yüzünden ayrılmışlar cok sacma

• bende tanımak ıstedgımı soyleyecem ona degıl aramızı yapmaya calısan bırısne soyleyecem bakalım nasıl bırı

• soyle tabı.

• hadi 1,2,3 anlarım da 5 çok fazla. kesin bir sakatlık vardır kızda :P

0|0
    0|0
    • 4 defa nısanlanmıs bır kerede flört etmıs devamı gelmemıs

• kaç bence uğraşma hiç

• ben bır sure tanımak ıstemıstım ama sımdı korktum

• aynı şey benimde kuzenimin başında 3 kez o gerçi

valla dünya güzeli olmasının yanında çok ta hamarat iyi bir kız.. biraz agrasif ama öyle abartılacak bir şeyde değil.

bazı şeyler kader kısmet.. ben tanı kararını öyle ver derim.

0|0
    0|0
    • yanı bende oyle düşünüyorum dısardan bakınca cok mütevazı hanım hanımcık bır kız ama 4 defa nısan bozulmuş bırıylede flört etmıs ben bıraz konuşup tanımak ıstıyordum ama cekınıyorum artık

• öncelikle bu takıntımı kafamdan silerdim.. ön yargılı yaklaşırsan zaten her hareketi batar..

sonra normal yeni bir ilişkiye nasıl başlıyorsam aynen o şekilde başlardım. ve kesinlikle o anlatmadan önceki ilişkilerini sormazdım.

• ılk once onları sorarım hatta acık acık soylerım nasıl hıcbırıyle anlaşamadın dıye... pekı denıycem tanımak ıcın ugrasacam umarım karekterı kendısı kadar guzeldır ve sadedce sansızdır

• o beş adamda salak değil her halde düzgün aklı başında kızı bırakacak kadar dimi yani? vardır bir şey kızda.

0|0
    0|0
    • orası oyle de nısanlandıgı kısılerın hıcbırı aklı basında olan degılkı cogus erserı tıplı adamlar

• beşi de mi ? e kızın serseri tipli adamlarla ne işi varmış :D ki serseri tipli adam bile kızdan ayrılıyor yani öyle boktan :D

• bende buna sasıyorum bıraz sordum bu kız sansız dedıler

• Bi sor ögren daha öncekilele neden bittiğini

0|0
    0|0
    • sordum saçma sapan etten püften seyler cok saçma geliyor bana

• ben daha cok merak edıyorum bu kadar güzelken sebep ne

• aynen valla

• Kaderi pohtandır belki.

0|0
    0|0
    • napiyim simdi sence konusayimmi salliyayimmi?

• Dene gör. Denemeden bilemezsin. Bir iki kez dışarı çıkar. Anlarsın zaten sorun neymiş. Belki kızda problem yok, aileden sıkıntılı. İçkici bir baba örneğin. Adamlar bundan kaçıyor belki. Belki senin kabullenebileceğin problemleri vardır bilemezsin.

• Yuhhhh! artık dıyorrumm

0|0
    0|0
    • o da senın yasında napsam ya

• kız atmadı yahu onlar ayrılmıs

• ohhh o daha kotu demek kı once bılmıyrlar sonra nısanlanınca gerceklerı daha yıy gorunce bosuyorlar haklılar sende bence kac ;)) 5 kısı bırakmıssa vardır bır nedenı bosuna zaman kaybı kısmetın kapanmasın bosuna

• görünüşe aldanma derim. siz erkekler neden hep dış güzelliğe aldanırsınız bilmem.

0|0
    0|0
    • ıcını bılemedıgım ıcın dışına bakıyorum tabı

• kesinlkle kızda bişey olabilir 5 kişi az değil sonuçta

0|0
    0|0
    • sansız olamazmı

• 5 keremi? kendin inanıyosan buna sorun yk :)

• mantıksız evet.. ben bıraz konuşmak ıcını dışını öğrenmek ıstemıstım ama olmayacak galıba

• Adamlar bir şey anlamış demek ki nişanı atmışlar. Ya da kızın huyları kötü sonradan ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
    • ee yanı o da var ama bılmıyorum napsam acaba

• defosu vardır onun güzel deyip aldanmamak lazım

0|0
    0|0
  • Acaba neden nisanı attılar diye insan bi' düşünür.

0|0
    0|0
    • bende onu düşünüyorum ıste

Erkekler Ne Diyor 12

• Beş adamın beşi de mi kötüymüş. Hadi tut ki kötü diyelim, o zaman nişan aşamasına kadar niye sürdürmüş. Adamların niyeti kötü olsa zaten onlar evlilik lafını duyunca kaçardı Kadında bir dengesizlik, bir şuursuzluk olması kuvvetle muhtemel arkadaşım.

0|0
    0|0
    • yok flört etmeden nısanlanmıslar

• yok konuşmak ıstedıgımı soyleyecem kabul eder herhalde

• Ederse sorun yok. Gezer dolaşır naıl bie kişilikte olduğunui karşısındaki insanda neler aradığını öğrenirsin. Uyuyorsa teklifini yaparsın. Geç olsun, güç olmasın.

• yok abi uzak dursun artık dikiş tutmaz o

0|0
    0|0
  • Sevgililik döneminde rahat olabilmek için tüm sevgilileriyle nişanlanmış, 5. olmam 3. sü bile olmazdım...

0|0
    0|0
  • Eski dolmuşlarda olurdu ya parayı verirsin elden ele şoför'e kadar gider burdaki para o ve o şoför ben olmak istemezdim :D

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Bence sen bir tanı derim, geçmişine göre karar verme. Baktın anlaşamıyorsun kız için 6 oluverir.

0|1
    0|0
  • Kardeş yanlış anlamada kızda bir sakatlık olabilir yoksa hangi erkek manken gibi bir kızı bulmuşken nişanı atar ?

0|0
    0|0
  • 5 defa olunca insan oturup adam akıllı düşünmeli.

0|0
    0|0
    • düşünmekten kafayı yıyecem

• hiç nişanlanmamış ruh hastalarıyla dolu bir ülkede 5 kere nişan bozmuş marjinal bir kadınla nişanlanırdım...

0|0
    0|0
  • dene şansını bence .

0|0
    0|0
  • İçinden geleni yap,sonra hep koca bir keşke olarak kalır içinde.

En fazla nişan bozulur.

0|0
    0|0
    • nısan yok sadece konusacam tanımak ıstıyroıum hepsı bu aklıma yatarsa nısan takarım

• sonuç olarak dediğim gibi en kötü ihtimalle nişan bozulur ama denemiş olursun.

Hayırlısı neyse o olsun.

• haklısın sagol

• ona bir nişan takmışlardır güvenme derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...