Tekila ve sarhoş olmak

Arkadaşlar usta barmen ya da bu konuda çok usta olanlar , bir sorum var ortada iddaa var çünkü.

Arkadaşla iddaa'ya girdik , 8-9 tekila shotta kafa olacağını söylüyor. Ben ise en fazla 5 shotta olacağını düşünüyorum. Ben hazırlayacağım shotları dedim ve düşünüyorum shot bardağını 5 tane hazırlayıp hızlı hızlı attıracağım ona hiç nefes almadan.

Sorum şu? Şimdi bu shot bardaklarına koyduğum tekilaya ne karıştırsam da kesin sarhoş etsem. Bir çay kaşığı şeker karıştıran diyen var , biraz cin dök diyen var.

Hangi marka tekila almalıyım sizce? Hepsinin alkol oranı aynı galiba ama damıtılma tarzına göre sarhoş olma olasılığı değişir mi?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal teneke kutu birayı al, altını iğne deliği ile del, bardağa damıt, limon suyuna çay kaşığı ucunda şeker dök, bir çay kaşığı cin. Varsa paran bir çay kaşığıda jb. Ben hep burdayım, sarhoş olmazsa bırakıp gideriM burayı ;)

0|1
    0|0
    • Ben direk tekilaya şeker karıştırmayı düşünüyorum. Emilimi hızlandırır , para sorun değil ama bira ya jb olmaz sadece tekila kullanacağım. Yoksa ben karışım yapar 3 shotta da uçurtmasını bilirim. Teşekkürler yorumun için , en azından bildiğin yorumu yaptın , saçma yorum değildi.

• Bi çay kaşığı bira ile tekilayı denemeni tavsiye ederim :)) Teşekkürler

• 3ay

Sen nası bukadar biliyosun ki

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• hile ile iş yapma. delikanlı adamsın.

0|1
    0|0
    • Hilelik değildir bu , sarhoş edeceğim. Adama tekila diye absinthe vercek değilim zaten.

• şeker vs ? tekila demişsin tekilada kalmalısın sayıyı tutturamazsan öğrenmiş olursun. ayrıca sarhoşluk ölçecek neyiniz var ? alkolmetreniz var mı? diğer taraf yok daha sarhoş olmadım derse. belki bir shot tekilayı cay casıgı ile bitirmesini isteyebilirsin bitirebilirse ? ;)

• Her 1 tekiladan sonra 3 çay kaşığı tekila vereceğim dil altından alması için. Sarhoşluğu ağız yavşamasından anlayacağım ben. Şeker katmak herhangi farklı bir şey değil , tuz da limonda kullanmasın o zaman? O kadar da değil. Ben bira viski cin kullanıp farklı bir damıtılmış kimyasal daha karıştırmayacağım demek istedim. Yine de teşekkür ederim.

• Alah muhafaza gözler kör olur.Bünyesi normalse 5 tanede zaten uçar.Bakma sen atıp tutana.

0|1
    0|0
    • Peki bir fikrin var mı? Şeker katsam kana emilimi hızlanır mı? Çünkü çabuk emilim demek o kadar çabuk ve kesin sarhoş olmak demek.

• MEze niyetine içtikleri limon suyuna aspirin kattıklarını duymuştum.Kanı sulandırıyor buda dolaşımı hızlandırıyor.

• bünye sağlamsa 8-9 shottan fazlasını da götürür birşey olacağını sanmam :)

0|1
    0|0
    • Yok o iş öyle değil 5 bardakta götürdüğüm adamlarda oldu ben çok içerim bana bir şey olmaz diyen. Tekila shot konusunu anlamıyorum ne karışır ne karışmaz. Birazcık şekere onuda kuş gibi uçururum ama dağıtmasını istiyorum.

• asprin koy biraz :) bardaklara.

• başka içkilerle karıştırmasını sağla ozaman bayılır.rakıyla karısatırmıştım enson hatırladıgım sey ağzımıın kenarlarından üstüme dökülen tekilalar oldu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...