Spor yapan var mı aranızda 😃😃?

tekvando - boks - aikido- tenis - yüzme - judo - fitness - mma - jui juitsu vb. 😃😃

1|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Beyin jimnastiği en önemlisi bence boşver sporu. Adamda kas var beyin yok. Önemli olan beyin 😂 (Tembelliğimi kapatmaya çalışırken ben) 😂 Ama doğru söyledim bak.

0|0
    0|0
    • hahha delisin ya 😃 burdan bir vursam ölür müsün acaba baya bir tembelsin harbi 😃ama bende spor yapmıyorum çnkü kolumu kaldırcak halim olmuyo hiç bir zaman 😃

• Devedede boy var boşver git bence

• haha on numara gaz verdin ha güzel örnek 😃😃

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 37

• yapmıyom :D

0|0
    0|0
  • Fitness kardoyo agirlikli yapiyorum ve kosuyorum da bu nasil bir nick 😃

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃 nie ne varki nickte 😃

• Yani illaki acı olacak ama özgüvenm eksik 😃 yazılmadan önce senle kapışalım mı özgüvenm yerine gelir 😃

• Kadinlarla gorusmek icin dayak yemeye hazirsin galiba ben takdir ettim

• Yüzme ve kayak

0|0
    0|0
  • Muay thai

0|0
    0|0
    • Bende boksa yazılcam ama ön yargılıym boyum kısa biraz 1.63 dayak yemekten çekiniyorum 😃 senle bir idman yapalım özgüvenm yerine gelsin kanka 😃

• ciddi misin ben Eskişehire bayıldım çok güzel bir yer 1 sene zorunlu durdum orda 😃 özelden mesaj atar mısın ordan konuşabilir miyiz lütfen 🙏

• hadi ama lütfen kırma beni tanışmak istiyorum seninle 😃😃

• basketbola gittim küçükken potya basket ayamadım diye ağlayıp bıraktım :)

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
    • iyiymiş 😃 bende kick boksa yazılmayı düşünüyorum ama boyum 1.62 çekiniyorum biraz dayak yerim die hiç idmanlı değilim 😃 gel beraber yazılalm fitnesse bırak seni döverim orda 😃

• Fitness

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃

• Oo özgüvene bak iyi ki yoktu he

• rakip olarak seni seçtim pikaçu 😃 biraz özgüven patlaması yaşıyo olabilirim ama denemekte fayda var 😃

• Judo salonunda ki tavana asılı o halatla sallanmaya bayılırım sayılırmı 😂

0|0
    0|0
  • hayir :/

0|0
    0|0
  • Yok ya nerde 7 24 yiyip içip yatıyorum 😀😃

1|0
    0|0
    • haha keyif sende desene 😃😃

• Aynen iç güzellik daha önemli hadi sana iyi geceler 😊

• sanada iyi geceler 😃

• Yapıyordum, bıraktım.
    Depo modundayım şu an :D

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmışsın ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃

• nie ki tutup seremem mi 😃 ama diyorum yanlışta düşünüyo olabilirim bir tekmede yere serebilirde bni 😃

• histeria sana sesleniyorum nerdesin 😃

• Yüzme yapıyorum

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃

• İyi yerlerde görmek isteriz seni o halde :D

• hahah inşallah zor ama bakalım 😃

• Haftanın 3günü tempolu yürüyüş,3günü fitness

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga yapmadım hayatımda 😃senle kapışalım mı öz güven kazanmış olurum 😃

• yüzüyorum ben 🏊

0|0
    0|0
  • yuzme voleybol

0|0
    0|0
  • Fitness *.*

0|0
    0|0
    • fitness çok güzel bende kick boksa gitmeyi düşünüyorum ama dayak yerim die ön yargılıym boyum kısa biraz 1.63 😃

• Boks 🤓🤓 yapardım sevgilim istemiyor artık 😢

0|0
    0|0
  • yuzme

0|0
    0|0
    • oh ne güzel 😃 bende dövüş sporuna gitmeyi planlıyorum hiç spor yapmadım milleti dövmek istiyorum ama boyum biraz kısa ondan ön yargılıym 😃

• ahahhaha cok mantikli 😏😆👍👍

• 😃😃😃

• Beni böyle bir soruya davet etmek mi 😱 popişi kaldırmıyorum bile 😄

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum, tembellik guzeldir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...