Kapat

Spor yapan var mı aranızda 😃😃?

tekvando - boks - aikido- tenis - yüzme - judo - fitness - mma - jui juitsu vb. 😃😃

1|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Beyin jimnastiği en önemlisi bence boşver sporu. Adamda kas var beyin yok. Önemli olan beyin 😂 (Tembelliğimi kapatmaya çalışırken ben) 😂 Ama doğru söyledim bak.

0|0
    0|0
    • hahha delisin ya 😃 burdan bir vursam ölür müsün acaba baya bir tembelsin harbi 😃ama bende spor yapmıyorum çnkü kolumu kaldırcak halim olmuyo hiç bir zaman 😃

• Devedede boy var boşver git bence

• haha on numara gaz verdin ha güzel örnek 😃😃

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 37

• yapmıyom :D

0|0
    0|0
  • Fitness kardoyo agirlikli yapiyorum ve kosuyorum da bu nasil bir nick 😃

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃 nie ne varki nickte 😃

• Yani illaki acı olacak ama özgüvenm eksik 😃 yazılmadan önce senle kapışalım mı özgüvenm yerine gelir 😃

• Kadinlarla gorusmek icin dayak yemeye hazirsin galiba ben takdir ettim

• Yüzme ve kayak

0|0
    0|0
  • Muay thai

0|0
    0|0
    • Bende boksa yazılcam ama ön yargılıym boyum kısa biraz 1.63 dayak yemekten çekiniyorum 😃 senle bir idman yapalım özgüvenm yerine gelsin kanka 😃

• ciddi misin ben Eskişehire bayıldım çok güzel bir yer 1 sene zorunlu durdum orda 😃 özelden mesaj atar mısın ordan konuşabilir miyiz lütfen 🙏

• hadi ama lütfen kırma beni tanışmak istiyorum seninle 😃😃

• basketbola gittim küçükken potya basket ayamadım diye ağlayıp bıraktım :)

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
    • iyiymiş 😃 bende kick boksa yazılmayı düşünüyorum ama boyum 1.62 çekiniyorum biraz dayak yerim die hiç idmanlı değilim 😃 gel beraber yazılalm fitnesse bırak seni döverim orda 😃

• Tenis yüzme fitness ve az da olsa kick box var dövüş seviyorum yahu kollarım bacaklarım

0|0
    0|0
    • her şeyi yazmışsın 😃ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃

• Beni döversin? Baya güzel güldüm açıkçası😂Bunu ego olarak anlama ama Cidden baya güldüm. Konuyu değiştireyim niye özgüven problemin varki has Boydansa bence baya saçmalamışsın önemli olan boy değil kafatasının içindeki organ

• Yani dediklerinde sende haklısın 😃 konuyu değiştirme cidden ben seni dövemem mi nie gülüyon 😃 hiç yenme dövme ihtimalim yok mu seni 😃

• Fitness

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃

• Oo özgüvene bak iyi ki yoktu he

• rakip olarak seni seçtim pikaçu 😃 biraz özgüven patlaması yaşıyo olabilirim ama denemekte fayda var 😃

• Judo salonunda ki tavana asılı o halatla sallanmaya bayılırım sayılırmı 😂

0|0
    0|0
  • hayir :/

0|0
    0|0
  • Yok ya nerde 7 24 yiyip içip yatıyorum 😀😃

1|0
    0|0
    • haha keyif sende desene 😃😃

• Aynen iç güzellik daha önemli hadi sana iyi geceler 😊

• sanada iyi geceler 😃

• Haftanın 3günü tempolu yürüyüş,3günü fitness

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga yapmadım hayatımda 😃senle kapışalım mı öz güven kazanmış olurum 😃

• Yapıyordum, bıraktım.
    Depo modundayım şu an :D

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmışsın ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃

• nie ki tutup seremem mi 😃 ama diyorum yanlışta düşünüyo olabilirim bir tekmede yere serebilirde bni 😃

• histeria sana sesleniyorum nerdesin 😃

• Fitness *.*

0|0
    0|0
    • fitness çok güzel bende kick boksa gitmeyi düşünüyorum ama dayak yerim die ön yargılıym boyum kısa biraz 1.63 😃

• yuzme voleybol

0|0
    0|0
  • Yüzme yapıyorum

0|0
    0|0
    • ne güzel spor yapmanız ben yapmadım hiç heves ediyorum kick boksa gitmeyi ama biraz ön yargılıym acaba döverler mi beni diye hiç kavga etmedim hayatımda boyum 1.63 😃

• İyi yerlerde görmek isteriz seni o halde :D

• hahah inşallah zor ama bakalım 😃

• yuzme

0|0
    0|0
    • oh ne güzel 😃 bende dövüş sporuna gitmeyi planlıyorum hiç spor yapmadım milleti dövmek istiyorum ama boyum biraz kısa ondan ön yargılıym 😃

• ahahhaha cok mantikli 😏😆👍👍

• 😃😃😃

• Beni böyle bir soruya davet etmek mi 😱 popişi kaldırmıyorum bile 😄

0|0
    0|0
  • tekvando boks valeybol ve basketbol

0|0
    0|0
    • oha hepsini yapıyo musun 😃

• bende senin gibiydim ilk zamanlar dayak yerim falan diyordum ama şu ön yargılarından kurtulsan iyi edersin yoksa hakkeden dayak yiyorsun bir defa başıma geldi ve şöyle diyeyim kavga benim göbek adımdır ünüversitem dolayasıyla girmediğim kavga kalmadı ve boyu sorun etme

• haha sen öyle diyorsan öyledir sonuçta tecrübelisin 😃 bende biraz özgüven sorunu var onu bir atabilirsem yeter bana 😃 senle kapışalım mı özgüven sorunum ortadan kalkar 😃

• Yapmıyorum, tembellik guzeldir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...