Hiç yazı yazar mısınız?

Hiç yazı yazar mısınız?Boş vakitlerinizde,aklınıza bir şeyler geldiğinde,bir şeyler düşündüğünüzde..İçinizden gelenleri bir kağıda bir deftere not eder misiniz?Ya da bir yayın eviyle paylaşmayı düşündüğünüz yazılarınız var mı? :)

0|0
1110

En İyi Erkek Görüşü

• Cok fazla yazım var ama hic paylasmayı dusunmedım hep ozel olsun istedim.

1|0
    0|0
    • Eğer her yazar özel olsun isteseydi okuyabilir miydik bir şeyleri ? Paylaşmakta iyidir bazen :)

• içlerinde alıntılar oluyor bazı yazdıklarımda ben ufak eklentıler veya değişiklikler yapıyorum. Kendi yazdiklarim cok uzun genelde sıgmıyor .D

• anladım..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• evet var benim yazım türkiye de son 20 yılı anlatan biraz siyasi fakat ana tema sosyo politik balkış açısı

1|0
    0|0
    • İlginç.Siyasi bir temayı işlemek zordur bence çünkü gerçek olması lazım yani verdiğin bilginin kanıtlanabilir olması lazım.Siyasi yazılar için böyle düşünüyorum ben tebrik ederim seni :)

• Yoktur aslında neden sordun?

• boşver ama bence var ve albert eınschteın,ın bir sözü var;'ön yargıyı yıkmak atomu parçalamaktan zordur der..' ve aslında cevabı kesinlik olmayan bir durum ifade eder pera!

• Bazen. geyik olsun diye yazıyorduk hatta sitede. çok güzel yazılar var okusan.

Yazi ve Hikayeler açılsın, insanları linklerle başka yerlere göndermeyin artık.

1|0
    0|0
  • sitede bir yazım var

link

1|0
    0|0
    • Az önce okudum yazını çok beğendim.Çok içten samimi bir anlatım var yazı da konusu da oldukça güzel ve ilgi çekici.Anladığım kadarıyla yazıyorsun sen :)

• teşekkür ederim :) kendi çapımda yazarım :)

• Nadiren karalarım. Çok oldu yazmayalı.

1|0
    0|0
  • Gelecekti kendime 1-2 kitap yazıcam şimdi ne düşündüğümü hatırlaması için ve hayallerini de unutmaması için.

1|0
    0|0
    • Değişik bir fikir ben de gelecekteki ben'e mektup yazmayı düşünmüştüm bir kaç kere :)

• pc'de not defterine yazarım 1-2 saat ardından silerim

1|0
    0|0
  • pek. fikrim. yok.

1|0
    0|0
  • Yok hiç yazmam istersem yazarım ama gerek duymuyorum.

1|0
    0|0
  • Yazarım bazen deneme, bazen şiir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kısa hikayeler yazıyorum lise son sınıfım gerçekten güzel yazdığımın çevrem farkında hoşuma giden sözleride defterime not ederim mutlaka. hayallerimin arasında ileride metin yazarlığı okumak vardı bir aralar ama şimdi üniversiteye hazırlandığım için insan daha gerçekçi olmak istiyor inşallah hukuk istiyorum ama mezun olduktan sonra yine yazı yazmaya yönelebilirim :)

1|0
    0|0
  • güzel şiir yazarım :)

1|0
    0|0
    • Şiir yazmak, şair ruhlu olmak zor ama güzel.Şiir yazanlara hep bir saygım olmuştur bir adım öndedir onlar :)

• bilmem duygularımı şiire cok daha güzel aktardıgımı düşünüyorum .. gerçeği yansıtıyor hep benı anlatıyor :)

• Bendeki defterler buradaki kimsede yoktur herhalde...

Ama henüz bir yayınevine verecek kıvamda yetenekte ve donanımda değilim...

1|0
    0|0
  • ben sıkılınca yazarım düz kağıdı boylamasına ortadan katlayıp hiç boşluk kalmıcak şekilde neden böyle yapıyosun dersen biri görünce öenmsemez karalamaz bu der okumaz :D arkalı onlü kendi okucam şekilde yani kargacık burgacık sen okur muydun ama kimseyle baylaşmama tabii :D

1|0
    0|0
    • Kağıda eziyet ediyosun sen kısa ve net :D düzgün yazsan sonra kendin de rahat rahat okusan ya :D

• Amrjinaliz hacııııııı :D:D:D:

• yazarım, bitince okuyup yırtar atarım.

1|0
    0|0
  • Yazı yazmayı sevmem, çizmeyi seviyorum.

1|0
    0|0
    • Çizmek başlı başına bir yenetek bence düz çizgi bile çizemeyen biri olarak söylüyorum bunu :)

• Anladım.. Bende yazı yazamam mesela, çizerek daha iyi anlatırım bazı şeyleri

• kitap yazıyodum ama tıkandı :(

0|0
    0|0
  • Eskiden bayağı yazardım da insan büyünce zamanı da kısalıyor.

1|0
    0|0
  • Yazarım..

Sonra yırtıp yakarım.

1|0
    0|0
  • Not defterim vardır

1|0
    0|0
  • eskiden yazardım yakalanmışım :) annemin ağzından hikayelerimle ilgili şeyler duymaya başlayınca bıraktım bir yeteneği öldürdüler :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...