Vücut geliştiremiyorum neden?

Vücut geliştirmek istiyorum ama olmuyo zaten her zamanda fitnessa gidecek vaktimde yok bilek güreşinde 0 ım. Protein tozu kullanayım evde bisiler yapım dedim oda iyi değil kullanma falan filan diyorlar. Benim arkadaşım 85 kilo çok güçlü bilek güreşinde hiç yenilmemiş insan ve hiç fitnesa gitmedi 10 yıllık arkadaşımdır kendisi, 3 yıllık fitnescıyı bilek güreşinde zorlansada yıktı maşallah ama bilmiyorum niye ben böyle değilim kilo 60 boy 1 78 yardım

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi şöyle düşün her insanı bir otomobil gibi düşün bazıları az yakıtla çok güç ürete bilir bazılarıda çok yakıtla çok güç üretibilir hatta bazıları çok ya da az yakıt fark etmez az güç üretir bu metabolizmayla alakalı sen geliştirme için yapman gereken leri yapıyorsan diyet uyku beslenme spor dozları yavaş yavaş artı metobolizmanın bir yerden sonra kas yapmaya başladığını göreceksin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bak şimdi iyi beslenmek bunun %70 i zaten.. tüm öğünlerde güzel beslenip sporu gece yap ayrıca imkanın varsa hacım aldirici tozları kullan hardline progainer gibi

0|1
    0|0
  • cok ye.

0|0
    0|0
  • tohumunu ekmeden ürününü alamazsin

0|0
    0|0
  • Kalorisi ve proteini yüksek besinler tüket

0|0
    0|0
  • Bu işte nefes ve disiplinli çalışmak önemli