Kapat

Değer verdiğin kadın için savaşmalı mı?

Diyelim ki hoşlandığın bir kız var ve ilk başta ondan karşılık görmüyorsun. Olmaz diyor, seni tersliyor. Ama vazgeçmekte istemiyorsun. Kendini ve ciddi olduğunu, ona olan duygularını kanıtlamak istiyorsun. Sizce böyle bir erkek zoru başarabilir ve o kızın gönlünü savaşarak kazanabilir mi?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Asla vazgeçmeyeceksin, bir söz vardır ya "Sen bırakırsan bir başkası tamamlar" yani tamam tam olarak öyle olmayabilir ama çaktırmayalım:)) Neyse, belki karşındaki ulaşılmaz olmaya çalışıyordur, bunu anlayamazsın ki. Belki de yapısı öyledir ve zor insanlar birini sevdiğinde bırakması da zor olur. O yüzden tam gaz devam derim ben:)

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• aa bence sonuna kadart gtmliii bn gttm ve kazandm

0|1
    0|0
  • Kazanabilir..

0|1
    0|0
  • Tabii ki kazanabilir.. Ona değer verdiğini öyle bir hissettir ki sana hayır diyemesin..

0|1
    0|0
  • kazanabilir ama kezbansa zor işte.

0|1
    0|0
  • ilk defa begenmemissem büyük konusmayim ama agziyla kus da tutsa fikrimin degisecegini sanmiyorum... tabi herkes ayni degildir :) yinede sansini dene derim :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1473 gün oldu hala savaşıyorum ben bakalım bu savaş nereye kadar devam edecek ://

0|1
    0|0
  • kazanır neden olmasın azım varsa hersey olur yeterkı o sana karsı guvenebılcegıını senın ona haddınden fazla deger verdını anlasın o kız senındır dostum :D

0|1
    0|0
  • evet asla vazgeçmiyceksin...

0|1
    0|0
  • Uğraşmaya değmez.

0|1
    0|1
Yükleniyor...