Eşinizin ya da sevgilinizin çocuğu olmıcağını öğrendiniz naparsınız?

Eşinizin ya da sevgilinizin çocuğu olmıcağını öğrendiniz naparsınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim çocuğum olmuyor eşimde olmazsa olmasın diyorum ama ben kafamda cok kuruyorum :( nolur yardımcı olun bana cok dokunuyor bu bana :(

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Benden buneden bir yıl önce pko hastalığı cikti doktor bana bu hastalihi açıklarken çocuğun olma ihtimalin otomatik olarak yari yariya indi dedi. Coook üzüldüm gunlerce agladim en sonunda sevgilime anlattim çünkü biz evlilik düşünüyoruz . Sevgilim hiç bir zaman bana bu kadar ilgi gostermemisti bu haberi duyuncaya kadar bunu söyledigimde bana kizdi Allah bilir orasini diye ben ayrılmak istedim o karsi cikti hep sakin bir daha ayriliktan bahsetme bana diye yani Allaha şükürler olsun ki sevgilim hep yanimdaydi benim bu hastalığım sürecinde. Şimdi hastaligim geçti hamdolsun. Ultrasyondan çıktıktan sonra sevgilimi aradim kurtuldum bu hastaliktan diye o kadar çok sevindi ki hemde benden bile çok sevindi. Diyeceğim o ki Allahtan ümit kesilmez hiç hi zaman karamsar olmayin moralinizi yüksek tutmaya bakin. Inanin hep inanin sonunda hayal kirikligina ugrayacaginizi bilseniz bile inanin olacak deyin

1|0
    0|0
    • Bendede pko var canim :(( ve uzun suredirr deniyoz :(

• O zaman eminn ol geçecektir kutulacaksin bu hastaliktan canim sen tedavine devam et iyi bir doktor bul. Moralini yüksek tut. Yumurtlama döneminde iliskiye girin stres yapma kendine olmayacak diye düşünme sakin. Bu sadece sana bağlı bişey çocuğunun olup olmayacagi

• Tesekkur ederim canim insallah dedigin gibi olur

Erkekler Ne Diyor 10

• güncellemeye not: duygusal olarak üzülmen doğal. ama okumalı arastırmalı umudunu hiçbir zaman kesmemelisin. ben cok kişi tanıdım cocugunuz olmaz denilip de olan.

1|0
    0|0
  • hayat devam etmeli. ediyorda zaten.

1|0
    0|0
  • tüm sağlık yöntemerini deneyin

kesin olmuyorsa devlet kanalı ile yeni doğmuş bir evlat edinin büyük sevap işlersinzi

1|0
    0|0
  • Nasip değilmiş derim çekilirim yapıcak birşey yok çocuk için sevdiğimden vazgeçecek değilim

1|0
    0|0
  • Çocuk istemediğimden güzel bir haber olur bana.

1|0
    0|0
  • Allah öyle nasip etmiş derim napayım... eşimi boşayacak halim yok

1|0
    0|0
  • Cocuksuz yasariz bizde :)

1|0
    0|0
  • Çocuksuz devam ederiz

1|0
    0|0
    • Korkmana gerek yok. Bu şekilde devam demişse aynen devam edin. Ama Allahtan da ümidinizi kesmeyin. Benim bir arkadaşımın da çocuğu olmuyordu şimdi gün sayıyorlar.

• Hiç önemli değil. Zaten ben nefret ederim çocuklardan.

0|0
    0|0
  • Çok çalışır azimle denerdim olana kadar aylarca yıllarca bir ömür denerdim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Evlatlık alırız

1|0
    0|0
  • doğurasım yok zaten, canıma minnet. evlat ediniriz.

1|0
    1|0
  • Cocuk isteyen biri olarak benim icin zor olurdu.

1|0
    0|0
  • Evlenirsem çocuk için evlenirim o yüzden işi evliliğe taşımam.

1|0
    1|0
  • illa kendı kanımdan olsun egosu olmadıgı surece,tek gecelık ılıskılerden,mutsuz evlılıklerden vs vs meydana gelmıs bır suru kımsesız cocuktan bırı mutlu olabılır.

0|0
    0|0
  • Cok iyi ben de cocuk kesinlikle istemiyorum

0|0
    1|0
  • kaç yaşındasın canım neden olmuyor ne kadarlık evlisiniz tedavi oldunuz mu?

0|0
    0|0
  • Benim için çok sorun değil.Evlatlık da alınabilir duruma göre.

0|0
    0|0
  • eger gercekten seviyorsam evlatlik aliriz sonucta seviyorsam boyle birsey icin bosayamam ki :)

0|0
    0|0
  • evlatlık alırdım

0|0
    0|0
  • benim bazı rahatsızlıklarım var bekarım ama eğer evlenirsem çocugum olmazsa boşanırım boşanmayı düşünüyorum ne kadar sevsemde onu çocuksuzluğa mahkum etmek istemem ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...