Aylık kazancınız ne kadar?

Aylık kişisel kazancınız ne kadar ve hak ettiğiniz parayı aldığınızı düşünüyor musunuz, bu para ideallerinizi gerçekleştirmek için yeterli mi?

• Kişisel kazancım yok
    50% (7)27% (4)38% (11)Oy Ver
  • 1000 ve altı
    21% (3)27% (4)24% (7)Oy Ver
  • 1000-2000
    14% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
  • 2000-4000
    15% (2)13% (2)14% (4)Oy Ver
  • 4000 ve üzeri
    0% (0)33% (5)17% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
aslında 1000-2000 çok geniş bir aralık 1100 lira maaşla 1900 arasında çok fark var bu ülke şartlarında ama anlaşılan o ki çok az bir kesim tam hak ettiğini alabiliyor burda :(

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Tasarımcıyım 2800 lira maaşım var + özerl tasarımlardan %20 ve kullanım hakkımda bende kalıyor .

1|2
    0|0
    • grafik tasarım mı?

• ben hafasonları sultan Ahmet meydanına gıderdım turistlerin resimlerini çizer para kazanırdım :)

• atılganlık işte bu

bence en önemlisi de bu

Kızlar Ne Diyor 13

• 1400 tl maaşım var önümüzdeki ay zam alıcam .ne kadar olur bılmem ama yetiyor :)

1|1
    0|0
    • kanaatkar bir bayan :)

• o yönden iyi evet anneden babadan bile para istenmiyor bir süre sonra yiyip içmek tamam da konsere gitmek eğlenmek için para isteyemezsin halbuki buda bir ihtiyaç sonuçta hayatı monoton olmaktan çıkaran kendine gelmeni sağlayan şeyler ama yemek içmek gibi olmadığı için ihtiyaç ve anne babanın karşılamak zorunda olduğu bir şey gibi değil :)

• aynen öylee.. evdekıler sormaz bıle hıc paran var mı dıyee.. yok desem ınanmazlar sen parasız gezmezsın dıye :) maaşımı gec alsam parasızlıktan ölerim ben vermez kımse bana :D

• Ogrenciyim ama seneye de burs bulurum bir yerden diye dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Kazanç mı ? :P Ali ağa oğlunu bünyemde eleman olarak çalıştırıyorum.. :D

0|1
    0|1
    • hmm fazla para verme alışmasın öyle :)

• ögrenciyim simdilik 420 euro bursla idare ediyorum :D:D:D

0|0
    0|1
  • Kişisel kazancım yok eş parasıyla idare ediyoruz

0|1
    0|0
  • ben çalışmıyorum.eşim bakıyor o işlere.

1|0
    0|0
  • işsizim. okulluyum

0|1
    0|0
  • Öğrenciyim daha :\

0|0
    0|1
  • Allah ne verdiyse borç harç ödeyecek kadar kazanıyorum...

0|0
    0|0
  • Ek derslerle 2000-4000 arasinda bir sey. Ogretmenlerin daha fazla almasi gerektigini dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • devlet okullarındaki bazı hocalar müfredatı anlatıp gitme derdinde onların çok fazla hak ettiğini düşünmüyorum sizin için söylemiyorum

• Mufredati anlatip gitse de ogretmenlik cok zor.

• işsizim qenqs :D ailem her ay 400-500 lira harçlık veriyo onlan geçiniyom:D

0|0
    0|0
  • anne baba sagolsun daha ogrenciyim artik ilerde kendi parami kendim kazanirim :)

0|0
    0|0
  • hemşiryim 1820 :) ama daha fazla hakediyorum

0|0
    0|0
    • bence de ama malesef hak ettiğini kim alıyor ki tam olarak :(

Erkekler Ne Diyor 8

• Burs alıyorum 3-5 öğrenciyim işte ..

0|1
    0|0
  • İdeallerimi gerçekleştirdim. Gelirim şok şükür yeterli ve Hakkımı ben istemeden veriyorlar. Bunların ötesinde Yaptığınız işdeki başarınızla anılmanın zevki bir başka.

0|0
    0|0
    • çok çok iyi ya şans mı bu yoksa yılların emeğinin karşılığı mı

• Sahip olduğum her şeyimde Anlımın teri vardır. Sıfırdan başladım, ama yaptığım her işi severek ve isteyerek yaptım. Asıl olan işini severek yapmak. Bu şekilde olunca geliştirp başarıyı sağlıyorsun ;-)

• karın tokluğuna çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Yeterince ve hak ettiğimi aldığımı düşünüyorum.Maaşımın yarısını çektikten 2 hafta sonra geri kalan %50 yi bankamatik de zor tutuyoruz...İdeallere ne kadar yakınım sen düşün...

0|0
    0|0
    • meslek ne :)

herkes bir yüzde 50'yi tutma derdinde yaw :)

• millet üniversite mezunu adama amele olarak bakıyor, ingilzcen ve iş tecrüben de yoksa sömürüyorlar açık açık sonra sen başka yerde de iş bulamazsın demeye getiriyorlar

• 2.500 +

cevabım çok kısaymış.

0|0
    0|0
  • 3 - 5 bin tl arası değişiyor

0|1
    0|0
  • 4000 üzeri ve hakettşğim parayı aldığımı düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • 1000 ve altı

0|0
    0|0
Yükleniyor...