Kapat

Trabzonspor-Fenerbahçe?

Sizce maç kaç kaç biter? Kim alır?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Önce şöyle başlayalım maçın adından dolayı..
    İnşaallah herhangi bir olay olmadan maç sportmenlik içerisinde oynanıverir.
    Öncelikli temennimiz bu.
    Çünkü: Ne zaman gitsek başımıza gelmeyen kalmıyor.

Fenerbahçemizin, Trabzon'a karşı sözde şike sürecinden sonra bariz üstünlüğü var TS neredeyse 5 senedir FB yenemiyor.
    Bu seferde kazanmak zorunda olan FB olduğundan İnşaallah kazanırız diyelim.
    Galibiyetten değerli şeyler insan olarak kalmaktır, bunun bir spor olduğunu bilmek ve öğretmek gerekir; Ülkemiz sayısız problemle, sıkıntıyla uğraşıyorken futbolda dahi sakin kalamamak, dün yapılan "birlik beraberlik" maçına da gölge düşürecektir.
    TS taraftarların vereceği olumlu tepki çok ama çok önemli; aksi yönde bir olumsuzluk olursa bana kimse birlik beraberlikten bahsetmesin.

Vesselam.
    #onbirinciköy

0|1
    0|0
    • siz her trabzona geldiğinizde insanların tepki verip adalet araması, evet yanlış yer ve yanlış yöntemle . Ama şunu anlayın isterse kıyamet kopsun illa birşey yapacaksanız birlik beraberlik ayakları yapacağınıza adaleti sağlayın.

• @lazona61
      Bugüne kadar göreceğimizi gördük, bundan sonrada siz görürsünüz kardeş.
      Cas'tığımızı iddia ettiğin hususta burada hazırlanmış aslı astarı olamayan argümanlar.
      Neyse kardeş ben futbol için kimseyle tartışmam diyeceğin varsa yazabilirsin yani sohbet etmek istersen düşman değiliz ya :)
      Ama bu konuyla ilgili ortak yolu bulamayız orası bellidir.
      Vesselam.

• doğru düşman değiliz. fakat aslı astarı olmayan değil kesin konuşuyorum. az önce paylaştığım soruyu bir okursan soracağın soruları yanıtlayabilirim.

www.kizlarsoruyor.com/.../q6250260-2010-2011-sezonu-sike-davasi-dolayisiyla-turkiye-ye-yapilacak

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonspor alır tabiki

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Gönül ister Trabzon alsın ama Fenerbahçe kadro olarak daha iyi takım puan kaybıda istemezler kalan 2 haftada diğer yandanda Trabzon ev sahibi ve Fenerbahçe ile aralarındaki gerginlik mağlum kaybetmek istemeyceklerdir bakalım ne olacak zevkli bir karşılaşma olması dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır

0|0
    0|0
  • 2den 2 banko Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • trabzonum alsa derdim ama fb banko süprizciler beraberlik desin. skor isterseniz 3-2 ya da 3-3 biter keyifli bir maç olur.

0|0
    0|0
  • trabzon alsında kaç tane atarsa atsın :D

0|1
    0|0
  • Gs'lİ biri olarak MS 2 banko.

0|0
    0|0
  • berebaer bence

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğu çaldılar ama 3 puanı alamayacaklar. Avni akere güzel veda olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk tahminim beraberlik, beraberlik olmazsa Fenerbahçe kazanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...