Sevgiliniz mi? Çocukluk Arkadaşınız mı?

Hayatınızda sevgiliniz ya da çocukluk arkadaşınız arasında seçim yapmanız gerekseydi kimi tercih ederdiniz? Belkide başınıza geldi.Neden onu seçerdiniz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir kız, dostlarımdan değerli olamaz.

1|0
    0|0
    • Dostunuzun kız olduğunu düşünelim ve sizden hoşlanıyor bu durumda ne yapardınız?

• Bu bahsettiğin durumda; hangisiyle daha iyi anlaşıyorsam onu seçer, diğerini hayatımdan çıkartırım.

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgili mi arkadaş mı deseler fenerbahçe derim çünkü yokluğunda hem sevgilim hem arkadaşım oldu :)

1|0
    0|0
  • sevgili arkadaştır, yoldaştır,ailedir.

sevmek emektir, ibadettir.

sevgiliye duyulan aşk Tanrının yansımasıdır kul üzerinde.

Sevgili demek yürtektir, umuttur, yarındır.

Sevgili bana bugün, yarın olurken yolumda yoldaş yanımda arkadaş olurken onu seçmemek ne densizlktir öyle ! Soruyu kınıyorummmm...

0|0
    0|0
    • Ne biliyorsun sevgilinin gerçekten seni sevebildiğini belki kullanıyor belki sadece faydalanıyor senden oysa ki çocukluk arkadaşı bu yıllardır beraber katlanıyorsun zorluklara paylaşıyorsun güveniyorsun ona herşeye katlanıyor senin için seni yalnız bırakmamak için sevdiğinden vaz geciyor belki...

• sen elmayı seviyorsun diye elmanında seni sevmesimi gerek. Öncelikle sevgili değil sevmenin ne demek olduğunu sorgulaman gerek. sevgi karşılık beklemez ve sevgili karşılığında sevilmeme riskini göze alabileceğin kişiye denir. Farazi yorumlarla sevgilinin gölgesine sokulmaya gerek yok. sevgili aydınlıktır. Herneyse sevgili senin dediğin gibi gerçekten seni seven sevgili gerçek arkadaş gerçek dosttur. yine söylemek istiyorum sevgilinin seni sevebilmesi değil önemli olan.

• hoşlandığım kız en yakın arkadaşımın öz kuzeni. arkadaşım bu gibi durumlara çok karşı ne yapacağımı bilemiyorum

arkadaşımla aramın bozulmasını istemıyorum ama gönlüm de vazgecemiyor

arada kaldım...

0|0
    0|0
  • seviyorsam sevgilim

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevdiğim kişiyse sevgilimi seçerdim

0|0
    0|0
  • Sevgili bulunur,arkadaşımı seçerim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çocuk da cocuk kalmıyor, çocuklukta. hiç kimse cocukluktakı gıbı saf ve temiz olmuyor. sevgılımı seçerım bı an bıle düşünmem

0|0
    0|0
  • arkadaşım hayırsızsa sevgilimi

1|0
    0|0
  • ve beyin error verir.

1|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine

0|0
    0|0
  • Başıma geldi. Sevgilimi seçtim.

0|0
    0|0
  • rumuna,duygularıma,mantığıma en çok kim yatıyorsa.

0|0
    0|0
  • Cevap yok

0|0
    0|0
  • sürekli yer değiştirdiğimiz için küçükken, tek çocukluk arkadaşım hâlâ sevgilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...