Galatasaray Transferde neden durdu?

Şahsen ben bu transfer döneminden çok umutluydum Sneijder .Drogba derken bu yaz bombaları patlatırız diye düşünüyordum ama malesef beklentilerim şu ana kadar gerçekleşmedi özellikle Melo konusundan bıktım artık geçen senenin benzer Melo seneryosunu bu sene yine devam ediyor sizce bu sessizlik Fırtına öncesi sessizlikmi?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Rektaşım geçenlerde bende sordum benzer bir soruyu : /

Nani , Farfan , Carlinhos , Kerim ... Bi sürü isim vardı şuan için istediğimiz gbi bir trasfer olmadı.. Bakalım hayırlısı beklemedeyiz..

0|1
    0|0
    • Uzun zamandır girmediğim için göremedim:) artık ne olacaksa olmalı özellikle Melo konusunda

• çok yapmacık olmuş baros bu olmamış :DDD bu şeye benzemiş pazardan aldım messinin şutu eve geldim sabrinin şutu :DDD

• Yaaa abi gitsenen :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Her şey güzel olacak. Fırtına olur,ben inanıyorum.

0|0
    0|0
  • bence aynen öyle,biz yine iyi transferler yaparız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Millet tatilde birkaç haftaya transferler devam eder

0|0
    0|0
  • yönetim de sıkıntıda yabancı sınırlaması yeni yönetim kadrosu falan derken transferler biraz çıkmazda kaldı ama 2 bomba transferle bitiririz bence.

0|1
    0|0
  • sessizlik fırtına öncesi sessizlik değil önce onu söyliyim.transferde de durmadık ayrıca.meloyle farfan bitmiş veya bitmişe yakın yabancı sınırlamasının değişmesi bekleniyor.öyle bir sürü adamda almıcak ki başkan ihtiyacımız yok çünkü.bide sol bek alınacak işte.kadro tamamlanır.he bide elmanderle ujfaluside gönderilcek :(

0|0
    0|0
  • haklısınız kardeşim bu mello olayı sıktı artık çok mu iyide bu kadar üstüne gidiyorlar belli ne koparırsak o kar başka bir kulüp yokki eninde sonunda verecekler nasılsa

0|0
    0|0
  • yıldız transferleriyle uğraşıyorlarsa bitirmesi uzun olabilir

0|0
    0|0
  • olacak şu yabancı kuralının bir düzene binmesini bekliyorlar ama farfan ve melo kesin olur gibi şu son dönem biraz çalkantılı bekleyip görelim ama bence az kaldı açıklamalarına

0|0
    0|0
  • Arabada Nani,

Evde Dany,

Hoşunada Giderse,

Erman Kılıç Var Abi

Daha ne transferi istiyorsun erman kılıç yetmiyor mu?

0|0
    0|1
Yükleniyor...