KALÇAMI NASIL BÜYÜTEBİLİRİM?

177 boyunda 63 kilo 18 yaşında bir kızım. Kilo al demeyin lütfen, basen falan da istemiyorum ve hatta 55 li kilolara düşmek istiyorum ayrıca kilo alınca göbeğim yüzüm falan hoş durmuyor. Kalç * aslında küçük değil ama ben daha da büyüsün istiyorum squat bilinen birşey bunu 1 ay zıplayarak ağırlıkla falan yaptım işe yaradımı ehh. Bana spor, doğal yöntem ve diğer tüm taktiklerle yapabileceğim herşeyi söylebilir misin? Mesela squatda da en çok işe yarayan yöntem hangisi? Dik, sıkı ve büyük gözüksün istiyorum yani.

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• squat temel egzersiz ancak sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iri olursun büyütürsen ve çok kötü görünür
    zaten 1,77'sin
    zayıflaman lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Neden buyutucenki popona bakicak herkez bunumu istiyosun? Turkiyede squat ne sapiklarin pusulasi olursun. d ben. diyim ablam kisa etek giymisti 1 saat icinde ter icinde kaldim size helal olsun

0|0
    0|0
  • Büyütme evladim niye büyütüyorsun. Allahin verdiği ile niye idare etmiyorsun :/

0|0
    0|0
  • iyi böylee

0|0
    0|0
  • Herkesin iyi hacimli kalçası olacak diye bir kaide yok akışına bırak

0|0
    0|0
  • bu senin azmine fedakarlığına bağlı gerçekten istiyorsan yaparsın

0|0
    0|0
  • Uzmanına geldin benim popom david beackham gibi dik sıkı dolgun kızlad seviyor diye yapdım hemde güçlü olmak için tavsiyelerimi istiyosan özelden yaz ya da takip et ben yazarım jennifer lopez çeviririm seni istersen

0|0
    0|0
  • Tanıdık bir hoca var neye üflese büyüyor

0|0
    0|0
  • seks yaparak.

0|0
    0|0
  • Squat büyütmüyo muydu

0|0
    0|0
  • kalça çalış spor yap