Kilo veremiyorum nedendir

3 aydir spor yapiyirum kafadan 8 kilo verdm ama kaldm. neden veremiyorumdur tenpomu artirdim ve dyette yapiyirum

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme koçu olarak söylüyorum, bu kadar bilgiyle bir cevaba ulaşamzsın. Boyun, kütlen, yaptığın egzersizler, metabolizma hızı ( internette kolayca yapabileceğin testler var.), diyetin hakkında bilgi verirsen, neden kilo veremediğin ortaya çıkar sanırım.

Not: Eklemeyi unuttum vücut tipinde önemli

Not2: Vücut tipini internetten öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
    • hocam mezemorf cikti. fit vucut seklinde kolay kas gelisimi ve set aralarnda arayi kisa tut yaxiyo. benim meslegm kuaforluk. az dinamik yani.

diyetim. genelde protein tarzi. su bol iciyorum.

sporsa kardiyo tarzi. 3 km yuruyus. hafir tempo. 4.-5 km kosu. 35-40 dk. devamli. sonra mekik tarzi haraketler.

• Protein alımını kilo başına 1,5 2gr civarında tutmak senin için iyidir. fazla alırsan tehlikeli durumlar oluşabilir. Sadece kardiyo yerine daha yorucu antreman daha hızlı ve güçlü kas gelişimi sağlar.

Antremandan sonra ki 1-2 gün kaslarının ağrıması psikolojik ve fiziksel anlamda daha iyi bir gelişim sergiler.

Kızlar Ne Diyor 8

• 3 ayda 8 kılo saglıklı bence yavaş yavaş vermıssın bu güzel.. spor sürenı bıraz daha arttır ve her zaman yaptıklarından daha farklı sporlara da yönel .. vücudun alısılmıslıgın dısına cıksın bıraz daha ..

0|0
    0|0
  • off bende alamıyorum :/

0|0
    0|0
  • doktor kontrolunde mi veriyosun?

0|0
    0|0
  • biraz daha sabret.

0|0
    0|0
  • Bol su bol ter

0|0
    0|0
  • Sürekli aynı şeyi yaparsan vücut alışır, şok bir şey yap bir 3 gün, sonra tekrar devam et :)

0|0
    0|0
  • Ac kalarak kılo vermeye calısıyorsan hemen gerı alırsın.

0|0
    0|0
  • kanka ben bir senedir veremiyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kardiyo yap iyi beslen verrisin

0|0
    0|0
  • Yazın metabolizma yavaslar muhtemelen daha cok terlemelisin

0|0
    0|0
  • kendini yorma daha fazla düzenli sporunu ve diyetini yap, kilo vermek su gbi akıp gitmez. bir zaman sonra duraklar ve sonra vücut yavaş yavaş tekrar kilo vermeye başlar. bunu en iyi ben bilirim eheh 79 kiloya kadar düşmüş biri olarak. sen bıkmadan spora devam gerisi gelecek

0|0
    0|0
  • beslenmen iyi değildir belki

0|0
    0|0
  • kılo vermenın farklı yolları var önce doktora danış bilinçli kılo ver yoksa havalar sıcak maazallah düşer kalırsın bır yerde

0|0
    0|0
  • Biraz kendini sıkmaya bak, ve öğünlerin çok sayıda ama yiyecekler azar olsun... Sporu bayağı arttır...

0|0
    0|0
  • Bünye belli bir kilodan sonra vermiyor genlerle alakalı galiba

0|0
    0|0
  • kankaa yag yakıcı kullan o zaman

0|0
    0|0
  • yersen öyleee aç kalacakmış gibiiii zayıflayamazsın tabii :D oruç tut :D

0|0
    0|0
  • spor yapmıyorsun