Fitnessci üstadlar bakarmisiniz?

Son formum 70 kg dan 75 kg oldum 3 ayda, falat kollarım 34 cm den 35 cm oldu sadece haftada 3 gün kol antrennani yapıyorum hareketi de düzgün yapıyorum ama gelişmiyor artık kollarimda bir sıkıntı mı var demeye başladım neden gelişmiyor olabilir sizce

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sana öyle geliyordur kardeşim 3 şeye dikkat et 1. setlerini hafiften yükselterek devam et 2 hareketlerin de kolunu şaşırtma her zaman sabit tut 3 beslenmeye dikkat 5 set tavsiye ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• haftada 3 gün yapılmaz kardeşim aynı bölge. Haftada 1 çok çok sonra 2 defa olaiblir.

0|1
    0|0
    • 2 gün biceps 1 gün triceps giriyorum

• ektomorf olabilirsin yani birde yağ yakmışsın biraz daha sabret bence bir de çok fazla hareket çeşidi yapma kol için en fazla 4 filan.

• tamamdır kardeşim eyvallah

• Ön kolu fazla çalıştırma yoksa kası incitip dahada gerilersin koluda büyültmek istiyorsan ön koldan çok arka kol çalıştır. Ve bence ayda 1 cm güzel

0|1
    0|0
    • haftada 2 gün biceps 1 gün triceps giriyorum ama keşke ayda 1cm olsa ama 3 ayda 1 cm artış oldu

• yok 3 ay yağ yaktım3 aydır bulktayım 78 den 69 adüştüm ve şu an 69 dan 75 oldum

• Yok ilk defa mı diye sormuştum çünkü ben ara vermiştim önceden gitmişliğim vardı belki ondan olabilir dicektim

• haftada 2 gün yap ne kadar çok yaparsan o kadar büyüyecek diye bişi yok kardeşim ve setini düşürüp ağır gir

0|1
    0|0
  • Drop set super set falan yap

0|1
    0|0
  • Kollara en fazla 3 hareket yap bir de 4x12 dene bakalım daha olmadı bir tane keratin al kullan

0|0
    0|0
  • Gereken besin miktarını almio olabilirsin ya da hareketleri eksik yapiosun

0|0
    0|0
  • 3 gün kol yapmak? nasıl bu kadar bilgisiz olabiliyor sunuz? overtraining diye bir şey duymadınmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...