Kızlar giderek kilo alıyorum yardım edin?

canlarim. bacilarim. henuz 21 yasindayim ve guatr hastasiyim. ne yapacam ben boyle giderek kilo aliyorum. ne yapmaliyimm. kilo vermek istiyorum.

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlaç kullanmalısın hastalığın için dengeli normal bir beslenme ve su ve hareketli yaşam. Kurtulmak senin elinde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bak şimdi tek formül söyleyeceğim bana dua edeceksin psikoloğa git ben ders çalışırken uyuya kalıyorum dikkatimi toplayamıyorum odaklanamıyorum de concerta isimli bir ilaç var arkadaşımda da var bu ilaç iyi gelmiş denemek istiyorum de sabah karnına 1 tane içiyorsun akşama kadar tok hissediyorsun lise 4un başında 90 kiloydum şu an Üni deyim yaklaşık 1 sene anca oldu 65 kg a düştüm ayrıca com enerjik tutuyor insanı

0|0
    0|0
  • Akşam yemeği yeme.

0|0
    0|0
  • beni takip et

0|0
    0|0
  • ilaçlarını düzenli kullanmalısın. tiroid bezlerini normal çalışır halde tutman gerek

0|0
    0|0
  • bana ver kurtul

0|0
    0|0
  • yeme içme çokça WC ye git

0|0
    0|0
  • iyi ki kızlar yazmış çakma hocalar damlamış😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5