Ne yapmalıyım? yahut siz ne yapardınız bu durumda?

Şimdi arkadaşlar ciddi olarak tanıştığım bir erkek oldu..ve beni tanımaya başladığı zaman zengim olduğumu öğrendi.beni seviyor bende onu seviyorum fakat benim kendisinden zengim olmamı sorun ediyor ilerde evliliğimizde sorun çıkar diyor ve bu konuda çok stresli..ona sorun olmuyacağını paranın beni değiştirmediğini ve beni kabul etmesini defalarca dedim:( ama onunla mutlu olamam diye korkuyor..sizce bu korkularını nasıl giderebilirim?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• zor. çocuk 1-0 ezik baslamıs ilişkiye. oturmuş kalıplaşmış düşnceleri varsa değiştirmen cok zor. o yüzden kendi sosyo kültürüne uygun biriyle evlenirsin genelde. ekonomik kusak fark var catısırsınız ilerde. sana sert birsey söylediği zaman babamın parası dersin cıkarsın. erkek adama koyar bu laf ki görüyoruz reel yasam da. yaşın genc henüz eğlenmene bak. cok takılma.

0|0
    0|0
    • eğlenmeyi sevmem..durumuda cok kötü değilki..neden böyle anlamıyorum bahane gibi geliyor bana

• onu öyle görünce alamıyorum:/ teşekkürler bu arada

• bu yasta bu türden ilgiler doğal. cok kaptırmamalısın kendini.

• Gideremezsin, Erkek bak erkek diyorum artık aramızda pek öyleleri kalmadı kız parası yiyenler coğunlukta ama gerçek bir erkek bu durumu dert eder. Kız arkadaşının maddi olarak bir şey harcamasınıda sevmez. Tabi bu da ataerkil toplum yapısının sorunlarından sıkıntılarından biri.

1|0
    0|0
    • bu yüzden ayrılmak isttemesi doğrumu peki? bahane değilmi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...