Kapat

Sporla egzersizlerle bacaklar kaç ayda kalınlaşır?

Kilo alsamda bacaklarimdan alamiyorum cok inceler spora gitsem kaç ayda kalinlaşir yaza çirpı bacaklarla girmiyim

1|0
2|34

En İyi Erkek Görüşü

• acaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını

farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle

çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı

ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 -

2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar

tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru

yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey

yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kac ayda sonuç alabilecegin anatomine bağlı olarak değişir diye biliyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 33

• abuk subuk yorumlar yapılmıs fitness sporunda 3 yıllık tecrübem ve 4 5 yıllık arastırmalarım var. öncelikle senin genetiğin azmin ve calışman cok onemli. diyelimki hiçbirinde sıkıntı yok cokta iyi bir antreman yapoıyorsun bunun yanında her gün kalori hesabı yapman gerekir belki günde 3000 4000 kalori yemelisin. vucudunun diger kısımlarıda kilo alacaktır ama en kısa sürede bu sekilde çözersin bu sorunu. süreside yukarda saydıgım parametrelere baglıdır kimi insanın vucudu 3 ayda tepki verir ama aynı calısma ile baska bir insanın kı 1 senede verir

0|0
    0|0
  • 6 ayını alır bir gelişim görmen. set ve tekrar sayılırını 3x8-12 aralığında tutup her sonraki antrenamanında kullandığın ağırlığı artırmaya çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Bacak çalışmalısın vücut geliştirme de de fitness te de altın kural budur bacak çalışmak daha çok hormon salınımına sebep oluyor hem bacağın genişler hemde vucüdünu istediğin forma rahatlıkla sokarsın bacak çalış mutlaka

0|0
    0|0
    • Ve şukadar ay diye bişey yok tamamen senin çalışmana beslenmene bağlı ama gözle görülür bir etki için 2 3 aylık bir süreç geçmeli

• Cok tesekkurler 😊

• herşeyi çok güzel yaparsan 3 ayında değişimi fark edersin

0|0
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0
  • kisa donem sporla olacak iş değil sert ve gergin gösterir ama kalislastirmak için en az 6 ay filan gitmelisin tabi protein alıp yoğunluğu bacak kaslarını çalıştıran bir spor yaparsan 3-4 ay

0|0
    0|0
  • 2 ay boyunca iyi beslenme, iyi uyku ve standart antrenman ile kolaylıkla yapabilirsin. Hatta halter ve benzeri bir şey ile uzun süre Squat yaparsan bile olur.

0|0
    0|0
  • bacaklarını neden kalınlaştırmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Bacağın incesi daha iyidir millet inceltmeye çalışıor sen tam tersinin peşindesin.

0|0
    0|0
  • girersin çok çalış

0|0
    0|0
  • beslenmene, duzenlı spor yapmana, genetık özellıklerıne gore degısır.

0|0
    0|0
  • Yaptığın egzersizlere ve beslenme ne bağlı eğer egzersiz ve beslenme planına uyarsan ilk ay içinde etkisini görmeye baslarsin yavaştan

0|0
    0|0
  • İp atla sek sek oyna

0|0
    0|0
  • 3-4 ay

0|0
    0|0
  • 3 ayda

0|0
    0|0
  • Senin calışmana baglı 1 ayda da olur 3 ayda da olur

0|0
    0|0
  • bilmiyorum hanımefendi

0|0
    0|0
  • ben tekvando hocasıyım eşimle yeni evlendik onu çalıştırdım sporla 1 buçuk ayda kalınlaltı

0|0
    0|0
  • 6 ay canım

0|0
    0|0
  • Bacaktan kastin baldir mi popo mu?

0|0
    0|0
  • 2 ay iyi beslenmeyle

0|0
    0|0
  • bisiklet sür , düzenli beslenme ve spor = 3 ay

0|0
    0|0
  • Senin Azmin ve antrenmanına bağlı

0|0
    0|0
  • Bilmem hic bacak calismadim

0|0
    0|0
  • İlk. 2 ay

0|0
    0|0
  • Squat yap proteinli ye spora gütmene gerek bile kalmaz

0|0
    0|0
  • Ne kadar kalınlaşmasını istediğini bilemiyorum ama en az 3 ay gerekebilir yaza yetişirsin yani.

0|0
    0|0
  • bacak agırlıklı bir proğram uygulamalısınız

0|0
    0|0
  • En az 6 ay

0|0
    0|0
  • Bisiklete bin baldır yapar bol bol

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam