Facebook olmasa arkadaşlarımızın doğum gününü hatırlar mısınız?

facebook herşeyi bize hatırlattığı gibi arkadaşlarımızın doğum günlerinide söylüyo..bu site ya bizi salak yerine koyuyo,yada çok iyi niyetli...sizlerin düşüncesi nedir bunun hakkında.. ben çoğu arkadaşımın doğum gününü hatırlarım.

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben facebook sayesinde öğrendim bazı arkadaşlarımın doğum günlerini, bu açıdan yararlı oldu. çünkü seneler sonra irtibata geçebildik. ajandama not ederek, yedekledim d. günü tarihlerini, unutmam an meselesi değil! (çok yakın arkadaşlarda zaten sorun yok)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• silah çıkınca mertlik,facebook çıkınca ilişkiler bozuldu.artık kullanmıyorum o siteyi.değer verdiğim arkadaşlarımın özel günlerini takip ederim zaten.

0|1
    0|0
  • yok feysbukum :) ama hatırlıyorum telefon alarmı denen bisey var :) feysbuktan daha önce icad edilmisti kendisi :)

0|0
    0|0
  • facem yok

ne onlar beni hatırlıyo ne ben onları

1|0
    0|0
  • doğumgünleri hafızamda gereksiz yer kaplar facebook hatrlatmaz.

bu sene uzun zamandır ilk kez facebooksuz doğumgünü geçireceğim. yeni telefon numaram da birçok kişide yok :D gereksiz bir haz alıyorum bu durumdan :D:D

0|0
    0|0
  • Hiçbirini hatırlamıyorum ki ...

0|0
    0|0
  • herhalde yani sevdiklerimin dogum tarihlerini bilirim tek tek.. facebook'dan öncede hatirlardim simdide hatirliyorum :))

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşlarımın ki telefonum da kayıtlıdır zaten ama öyle uzaktan olanlar face olmasa hatırlamam herhalde

0|0
    0|0
  • ajandamda kayıtlı çok özel olanlar dışındakileri hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Facebook a gerek yok. Sevdiğim arkadaşlarımın doğum günü telefonum da kayıtlıdır. Hatta aklımda da tutarım.

16 aralık

18 mart En sevdıklerım.

1|0
    0|0
  • lanet olasıca hayatıma girmeden önce bütün arkadaşlarımın doğum günlerini hatırlardım, son zamanlarda birkaçını unutuyorum, sanırım 'nasıl olsa facebook hatırlatıyor' tembelliği var :s ama özel insanları asla unutmam o ayrı..

0|0
    0|0
  • Sadece kendi doğum günümü birde zırt pırt söylemesinden ötürü ablamınkini biliyorum.

0|0
    0|0
  • çok yakın olan birkaç kişi dışında hatırlamam

0|0
    0|0
  • hatirlarim, facebookda dogum günlerine bakmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşlarımın ve dostlarımınkini tabiiki biliyorum cunku bu bnn cok önem verdiğim bi kou zaten eğer ki bilmiyosam yazıklar olsun yani facebook ta sadece selamlaştığın kişilerin doğum gününü kutluyosun anca

0|0
    0|0
  • hatırlamam gereken sayılı kişiler var. onu da unutucaksam öliyim

0|0
    0|0
  • çok yakın arkadaşlarımınkini bilirim sadece

0|0
    0|0
  • hatırlarım.

0|0
    0|0
  • gereksiz bi ayrıntı takılmam öyle şeylere

0|0
    0|0
  • çok sevdiklerimi hatırlıyorum, gerisini umursamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ve benzeri özürlülüklerim (şaka tabiki) var benim anlamadığım okulu nasıl bitirdim. Misal insan kendi doğum tarihini bilmezmi. 16 yaşıma kadar ezberimde olmayan bir şey. Yine bazı temel bilgilerden örneğin mevsim sırası halen sayamam, şubatın dört senede bir 28 çektiğinide yeni öğrendim sayılır. Kuzey güney batı bilmemne hiç sayamam. Garip olan ben bunu sayıyordum muda unuttum yoksa hiç mi sayamıyordum.

Demekki eğitimde sorun varmış ulan coğrafya öğretmeni hep mi pas geçmiş bizi :) İnsan beyni kullanmayı prensip edinmediği bilgileri anlık kaydeder ve siler ekseriyetle. Misal temel fıkraları he zaman çevremizden dinlerim ama hadi anlat derseniz bir tanesini dahi aklıma gelmez. Çünkü şiar edinmemişim hafızada ..iktiret sana lazım değil deyip siliyor.

Ama benim için bazı sözler çok kıymetlidir ve hayatım boyunca fihristimde durması çok önemli olduğunu bilirim ikinci defa dinlememe gerek yok 10 yaşında duyduğumuda bir daha unutmam unuttuğum aklıma gelirsede rahatsız olur arşivi karıştırıp bana geri bildirim yapması için beyne görev çoktan verilmiş olur. En fazla 1 gün içinde cevap dolaylı yollardan dahi olsa karşıma çıkar.

Bu anlamda doğum günüde bundan farksız değil, bu tür şeyleri önemsemediğinizden değil ama bunları birer ilke haline getirmemiş iseniz değil başkasının, doğum gününün kutlu olsun diye tebrik eden annenizi görsenizde duruma şaşırmassınız.

0|0
    0|0
  • feysbuk olmasa nefes bile alamayız. feysbuksuz bi yaşam düşünemiyorum. ALLAH (C.C.) korusun

0|0
    0|0
  • hatırlamama gerek yok hatırlatıyorlar . bizim grupta herkesde bi liste war dogum günü olunca ne istiyorsa alıyoruz abartıya kacmadan tabi

0|0
    0|0
  • facebook varken bile hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Herkesin doğum gününü unutma kapasitem var.

0|0
    0|0
  • miksen hatırlamam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...