Tecavüzcüler hakkında ne söylersiniz?

Ben, onların (özellikle küçük kız ve erkek çocuklarına tecavüz edenlerin) cezaevlerindeki "damatlar koğuşu"nda (kız kaçırma suçluların kaldığı koğuş) gereken cezanın verildiğini biliyorum. Şöyle küçük bir örnek vereyim; koğuştaki kişilere gardiyan tarafından bilgi verilir: "size bir hediye yolluyoruz, tecavüzcü geliyor" Hazırlıklar yapılır ve tecavüzcü, koğuş ağasınca karşılanır. Önce çay içirilir, daha sonra paspas sapının üstüne oturtulur. paspasın telleri de ağzına sokulur, ertesi gün de "hastalandı" diye revire gönderilir.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ceza almıyorlar valla ülkemizde.Siyasi konuşmak istemiyorum ama Hep bu yobaz zihniyetin eseri bunlar! İki sevgili öpüşse deliren toplum, tecavüzcülere sessiz kalıyor namusunu korusaydı diyorlar.Cennet tapusu satan idareciler allah adına konuşan bakanlar çıktı uçan arabalar beklediğimiz bu yüzyılda. hep buna yüz veren bu avm yapılsında biz aç kalmayalım diye sandığa smaç yapan 10milyon seçmenin işi.Benim vicdanım rahat! 15 yaşındaki kıza tecavüz edilmesinde rol oynayan bu seçmenler düşünsün ben artık düşünmeyeceğim.Onlar uyusun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer gerçekten böyle oluyorsa helal olsun hepsi hadım edilsin şerefsizlerin

0|1
    0|0
    • evet, daha fazla şeyler de yapılıyor da; söylemeyim sana şimdi... gereken ceza veriliyor içeride ;)

• tecavüzcüler hapse giriyor muydu ki?

0|1
    0|0
  • insan değil onlar hayvana bile hakaret olur onlara hayvan demekle.o.ç. nin önde gidenleri hemde süzme o.ç onlar

0|0
    0|0
  • Cok agir degilmi

0|0
    0|0
  • ölüleriyle tanışmak isterim

0|0
    0|0
  • ben onların hepsinin insanlıgına tüküreyim zaten ! şeyleri düşsün ! hadım etsinler !

dediğin gibi yapılıyorsa bravo o damatlar kogusuna.

0|1
    0|0
    • kız kaçırma bile namus sayılır, yüceltilir ama tecavüzcüler (hele ki tecavüz edilen küçükse veya genç bir kızsa) yaptığı bütün şeylerin aynısı, içeride onlara yapılır

• bela okumayı sevmem o yüzden Allah onlara hakettiklerini versin ! hepsininde yüreğine biraz utanma duygusu koysun

• amin... hayvandan bozma insan hepsi...

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi ediyorlar .Rızası olmadan bir insana böyle bir iğrençliği yapmak tek kelimeyle hayvanlıktır.Belki de hayvanlara hakaret etmiş olurum.İçerde ne yapıyorlarsa müstahaktır.

0|1
    0|0
    • ne yaptıysa, içeride aynısı yapılır

• Devlet serbest bırakıyor . Kötü bir insan olsaydım Türkiye de tecavüzcü olurdum.

0|1
    0|0
  • coşkuna laf yok yalnız

2|1
    1|5
    • coşkun, gerçekte yapsa böyle şeyleri; başına neler geleceğini bile tahmin edemez

• satori bşwer kardsm bu kızlar yarım akıllı şuna bak yuh 4 - =)

• teşekkürkürler miele901

• n kadar kötu ya hayat

0|0
    0|0
  • Cezaevinde askerlik yapmış biri olarak aynı sucları işlemiş sucluların sadece aynı koğuşta kalmasını sağlarlar ve dedğin olayın gerçeklik payı nedir bilmiyorum fakat .. işin konusuna gelince bunlar şerefsiz insan diyemiyorum bunlara artık bu tarz suclular yüzünden mahkeme sonrasi dayak atmaktan 12 tane tutanağım olmuştu...

0|1
    0|0
    • dediğin doğrudur... tecavüz suçluları, namus suçluları ve kız kaçaırma yüzünden hüküm giyenlerin hepsi "damatlar koğuşu"nda

Yükleniyor...