Ticarette kar oranı ?

birde derler ki neden bu marketler mağaza zincirleri yükseldi genişledi büyüdü.e kardeşim onlar fiyat neyse onu yazıyo.adam herşeyin fiyatını tek tek yazıyo ve fiş kesiyo.sen bakkal sen kasap sen ya da her kim esnafsan topluyon bölüyon çıkarıyon çarpıyon fiyat söylüyon ulan tek tek söylesene ne kaç paraymış.tabi bu mağazalarda az değil onlarda bu halkın zaafını kullanarak insanları sömürüyorlar.yok şu şukardı gel düştü gel halk gel vatandaş.bizimkiler koştur allah koştur.abe teyze o aldığın şey daha dün 80 krş tu almıyodun şimdi 1 tl olunca alıyosun bu ne iş ?.arkadaşlar şu para ve ticaret konusunda o kadar muzdaribim ki anlatsam roman olur misali.neyse size olan soruma döneyim.sizce kar oranı en fazla ne kadar olmalı ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Marketlerin ödediği vergiyi hangi bakkal ödüyor acaba.. marketler oyun yapıyor bir iki kalem mal ucuz gerisi kazık bütün alışverişini aynı markettn yapmıcaksın ..

0|0
    0|0
    • haklısın kardeşim.bim var,dia sa var,kipa var,pehlivanoğlu var,şok var.hatta kipaya bim poşetiyle girince rakip marketten gelmişssiniz hoş gelmişsiniz diyolar ya orası ticaretin en güzel yanı işte.adam diyor ki bu adam akıllı :=)

• Tesisatçıların attığı kazık hikayelerini bir bilseler emin ol çoğu kendi yapr.. adamlar genelde kadınlarla muhattap oluyor ve rahatça kandırıyo ufak bir arızası 200- 300 tl yapanlar var ağlam şeyi değişenler var neler var neler :D

• ve o tesisatçılar bankaya kredi ödüyorlar yani para yine bişekilde zengine gidiyor.ezilen biz oluyoruz hem ezdiği sanan hemde ezilen o oluyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• %100 kar iyidir ama her zaman o kadar konmuyor ne yazıkki

0|0
    0|0
  • herşeye verginin alasını oduyoruz ya.

0|0
    0|0
    • devletimiz aldığımız suyun bile vergisini alıyor.hep biz bunları böyle yaptık.siz devletsiniz siz büyüksünüz.asıl büyük kendimiziz de bunun farkında değil kimse.ama isyanlada hiçbirşey çözülmüş değildir.hep kaosa sürükler.orasıda ayrı bir mevzu.

• Okumasaydım mutlaka ticarete atılırdım .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Paşam gece gece iyi sardırdın sen

Adamlara kızıp tiner mi çektin ne ettin, beni bile duymuyorsun

Ticarette kar oranı kısıtlaması olmaz

Sakızdan %100 kar etmezsen satmanın anlamı kalmaz

Ev satıyorsan da %100 satmak olmaz,

Malın cinsine göre kar oranı olur.

En güzeli piyasa bedelinden satmaktır, antika değeri yoksa.

0|0
    0|0
    • kardeşim yani biz hep sakız mı yiyelim çiğneyelim adam kazansın diye.yüzde yüz dediğin 5 krş be bilader.bu kadar mı mal görüyosun bizi.ev dediğinde de yüzde yüz değil fiyatı ne kadarsa o kadardır

• Öyle ya..

• valla hacı inşaat sektöründe ben taşeronlara %20den fazla kar koydurtmamaya çalışıyorum.İnsanoğlu yamyam :DD

0|0
    0|1
    • sende küçük balıksın.senide yiyorlar ama farkında değilsin.yavaş yavaş

• kafanı yastığa koyduğunda rahat uyuyabiliyorsan senden genişi yoktur iyi uykular

• yok daha oturuyorum.

Yükleniyor...