Bayanların alışveriş merakı nereden geliyor?

Kızların alışverişteki mantığı polislerle aynımı . Al bunu al al al :) :) mı derler :) hangi mağazanın önünden geçsem bayanlardan başka bakan yok. hiç sıkılmazlarmı anlamadım gitti :))

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• alışveriş benim bağımlılığım,bi bakımada haklıyım şimdi her erkek bigün terkediyo yada ben terkediyorum ama kıyafetlerim aksesuarlarım sonsuza dek dolabıma aitler.ve evet ben direk bi mağazada hedefe kilitlenir,bi atakla hemen ulaşır ve beğendiğim parçayı anında kaparım..erkeklerde böyle olmuyo işte bi görüşte ahanda budur diye karar veremiyorum,aşkta ki boşlugummuş yahu alışveriş :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• doğuştan geliyor galiba:)

0|0
    0|0
  • Ne var bunda yani:)

0|0
    0|0
  • hastalık hastalık =)

daha 2 saat önce biraz hava alayım diye dışarı çıktım..o mağaza senin bu mağaza benim yine güzel bir alışveriş yaptım...ihtiyacım var mıydı? galiba yoktu...ama işte en kötü huyum bu...alışverişşş kesinlikle bir hastalık =)

0|0
    0|0
  • kadın mağazasına kadın bakacak tabi başka kim bakacak

0|0
    0|0
  • ondan her kadında var. Bişey beğendiğimde benim buna ihtiyacım var mi diye sormaya çalışıyorum kendime bazen başarılı bazen başarısız oluyorum

1|0
    0|0
  • mağazalarda dolaşmayı hiç sevmiyorum ama arada oluyor bir kaç saat tüm dertlerimizi unutyoruzz yani bunu bana yaptıran siz erkeklerr yaaa sizi unutmak için yapıyorum

1|0
    0|0
    • :0 biz erkeklermii yawww vallaaa asıl tüm dertler bizdeee biz çalışalım siz harcayın ohhh :)

• hele bide almıyacak olsalarda bakarlar ya uyuz oluyorum.

• bende :) uyuz oluyorum ama herkesin haklı açıklaması vardır bence

• bazen seviyorum bazen üşeniyorum ruh halime bağlı :D

0|0
    0|0
  • huzur buluyom:D

0|0
    0|0
  • moral icin cok iyi geliyor alis veris..mutlu oluyorum bi anlik:)

1|0
    0|0
  • cok seviyorum alisveris yapmayi özelikle giyisi ve ayakkabi nerden geldigini bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Alışveriş Yaparken Çok Mutlu Olurum :D

0|0
    0|0
  • uyuşturucu etkisi yapıyor bizde

0|0
    0|0
  • Güzel şeylere bakmaktan ne diye sıkılalım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• baltacı mehmet paşa zamanından

0|0
    0|0
  • sıkıntıdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...