Artık unutmam gerek bana unumanın yollarını söyleyin lütfen

artık unutmam gerek bana unumanın yollarını söyleyin lütfen

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir çare var sen unutmaya çalışsanda daha çok aklına gelir benim bir taktiğim var unutmazsın ama acılarını hafifletir ve beynini meşgul etmez bu unutmak istediğin sorununu her neyse bu sorununu direk tutup arkana atıcaksın mecazi anlamda değil gerçekten elinle tutucaksın psikolojik olarak ve bu sorununu arkaya atıcaksın arkanda olduğunu bil ama arkana bakma hep ileri bak yoksa unutamazsın diğer bir alternatif ise unutmak için kendini meşgul etmelisin bir şey ler ile örneğin spor veya bir online oyun olabilir senin tercihine kalmış spor salonunada yazılabilirisin maksat vakit geçsin oyalan beynini o sorununla meşgul etmezsin kısacası kendine uğraş bulcan yardımcı olduysam ne mutlu bana

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkeklerin hepsinin aynı kafada olduğunu düşün benim unutmamı sağlayan NEYZEN TEVFİK GEÇER şiiri çok yardım etti merak ettiysen oku tek sevdiğim şiir

1|0
    0|0
    • pekı okuyacagım mutlaka

• Ee demiştim ama hayatımda sevdiğim tek şiir tek şair kafa 1 milyon ama o halde iyi hicvedermiş

• Unutmazsan zaman seni unutur

geçip giden yıllara yazık edersin

mutlu olmanı dilerim

Allah'a emanet ol.

0|0
    0|0
  • Sistemi Resetle.

0|0
    0|0
  • Dilinle ona iftira at sadece kendi duyacağın şekilde , beyninle de buna inan , sonrası tamam .

1|0
    0|0
  • Zamanla geçer tasalanma

0|0
    0|0
  • Unutmanı tavsiye etmem. Unutmanı istemem. Kararlıysan yeni birini bul, yeni anılar yaz seyir defterine. :)

0|0
    0|0
    • ben oyle daldan dla bırı degılım 19 yasına geldım ılk ılıskımdı bu zor baska bırını bulmam belkı hıc olmaz bılmıyorum hayırlısı

• evet bende su soze katılırım hep ınsan neden unutsun unutmak ıcın sevmez kı unutmamak ıcın sever sonra kopuyor :)

• Döngü bu, elbet bir şekilde bir yerlerden kaçıp gidecek ama anılar, tarihler, şarkılar hatta en ilerisi sevişmeler. Bunlar sakın seni bırakmasın. Engel ol, yapacak birşeyin olmadığında düşün, tazele. Ama sakın gitmesine izin verme. :)) Ben böyle yapıyorum, genelde üzsede, hüzünlü bir tebessüme bile yol açıyor. Bu tebessümün tarifi gerçekten yok..

• Kelin ilacı olsa önce kendi başına sürerdi...

0|0
    0|0
  • kuldan cektikce allaha yaklas en güzeli ve en uygunu bu

0|2
    0|0
    • Allah ıma zaten yakınım kendmce diyelim bilemem ama tek rahatlatan o rahatlayınca daha kötü oluyorum sevgim artıyor yine

• o herzaman en güzel kapı çok şükür dayanamıyacak duruma düşmüyorum sadece artık onu düşünmek onun için ağlama yaptıklarını takmamak ıstıyorum ama dogru soyluyorsun her konuda

• elbet üzülür belki ağlarsın o zmanla gecer kimse bişey yapamaz ona

• aşk bir suur bozuklugudur

yani kendi capında bir saplantı deliliğe yol acar

hoş deliliğe övguler yazanlar var.

bence acılarınla yuzles degilse kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • Başka tatlar denemelisin :)

0|0
    0|0
  • doktora git :D

0|0
    0|0
  • Ondan daha yakışıklı ve iyi çocuk sayısını düşünerek unutman mümkün :)

0|0
    0|0
  • akışına bırak, unutmaya çalışmak bile bazen ters tepiyor

0|0
    0|0
  • onu hatırlatacak her şeyden uzak durmaya bak :(

0|0
    0|0
  • Sana yeni bir zevk yeni bir heyecan lazım.Çivi çiviyi söker :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bak güzelim önce onu unutman gerektiğini unut ve bunu düşünme çünkü zorunluluklar insanı yıpratır.sana onu hatırlatabilecek şarkıları dinleme.dışarda bir çift gördüğünde özenip iç geçirmek yerine o nun sana yaptığı kötülükleri haketmeden işittiğin sözleri getir aklına.vee aklından hiç ama hiç çıkarma sana gerçekten değer verseydi onu unutmak için telaşlanmazdın.

0|1
    0|0
    • simdi bende yuzugu kolye verdı sapkası felan var gıdıp verım mı ona fotograflarımızı felan koyayım bırseye verım?

• ilkler tabiki unutulmuyor ama seni bir şekilde üzen insanı hayatından çıkarmalısın.sana yaşattığı ilk anların hisleri vb. zamanı gelince hatırlayacaksın ve hatırladığında sana yaşattığı zor zamanları hatırlamamk için anıları kişiden soyutlamalısın

• o bana zor zamanlar yasatmadı kı ben soz verıp durdum bazı ıstemedıgı seylerde ama hıc tutmadım suc bende o yuzden zor ıste anlamıyo kımse benı :(

• keske kolay olsa :(

off.

0|0
    0|0
  • ağlama yar ağlama anam

mavi yazma bağlama

mavi yazma tez solar anam yüreğimi dağlama

ayva nar olanda gel anam bahçe bağ dolan da gel

hasta gelmedin anam bari can verende gel

0|1
    0|0
    • suan senı okadar benımsedın kı bu yazınla eyw ya ne bılım ıcıme ısledı.s

• psikologa git.

0|0
    0|0
  • unutmanın yolları varmıki?

0|0
    0|0
  • Ah keske oyle kolay olsa gulum. Kelin ilaci olsa kendi basina surer :)

0|0
    0|0
  • keşke olsa banada lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...