Doğallık iyidir görüşünü savunan kızların özel günlerde yapmaya çalıştığı makyaj?

Efenim ben doğallığı savunmuyorum gerektiğinde insan makyaj da yapmalı saçlarını da boyatmali.Doğal olacaksa bile diğer insanların görüşlerine durduk yere saldirmamali.

Etrafımdaki bazı kizlar özel günler haricinde hiç makyaj yapmaz, saçlarını da boyatmaz, sadedir iyidir hoştur.

Lakin onlara tek bir kelime etmeden heleki sevgilileriyle aynı ortamdaysam direk bana saldirisa geçerler.

Ayy neden makyaj yapıyorsun ilerde erken yaslanacaksin Ayy saçların kırık kırık olmuss Ayy niye topuklu giyiyorsun Ayy doğal ol erkeklere mi susleniyorsun cart curt.

Neyse Efenim gel gelelim özel günlerde farın ırzına geçen, rujun a..na koyan bu tipler bunu basitlik olarak algilamiyor.El alışık değil makyaja rakum gibi dolaşıyorlar haberleri yok.

Neden doğallığı savunan kizlar bana ve benim gibi kızlara dil uzatirlar, hatta dogalliksa niçin özel günlerde de doğal olmazlar?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• makyaj yapmayı bilmeyen, denedikleri zaman eline yüzüne bulaştıranların b*k atması

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın.

0|0
    0|0
  • Makyaj dışarıdan bakıldığında erkeklere kendini güzel göstermek hoşlanmaları için yapılan şeydir bence.Ama birde etek kısaltmak v.b dikkat çekici şeylerde bulunmakta aynı yolun üzerindedir.Sana saldırmaları ise kıskanmaları da olabilir senin huzurunu kaçırmak istemeleride sen kendin için yaptığın sürece onlar ne deseler vız gelir

0|0
    1|0
  • az seksi olacak türden olmalı ve haklısın

0|0
    0|0
  • Bence biraz dişiligini kullansinlar ikimizinde ruju yok bu nasıl ir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kızın7erkeğin yanında diğer hemcinslerine laf sokarak puan toplamaya çalışanlar var ya, işte onların hepsinin içine vasfiye teyze kaçmış...

1|0
    0|0
  • Doğallığı bile dikkat çekmek için araç olarak kullanabilecek kapasitedeler çünkü.

1|0
    1|0
  • bunu kimse çözmüş değil:(

1|0
    0|0
  • Soruyu not ettim , bahsettiğin kızların cevabını merak ediyorum .

1|0
    0|0
  • Ben de dogallıgı savunurum bence dogal sac rengı de daha guzeldır. Ozel gunlerde abartılı makyaj yapanlardan degılım fakat sureklı makyajlı gezen kızlarda bende makyajsız cok cırkın oldukları gıbı bır dusunce olusturuyor ne yalan soylıyeyım

0|0
    0|0
  • boyle ınsanları kaale almıyorum. herkes ıstedıgını yapar. kız olduklarını unutmuşlarsa bızı bağlamaz.

0|0
    0|0
  • tamam işte el alışık değil vuruyolarda vuruyolar makyajı.farkında değiller ki palyaço gibi..

0|0
    0|0
  • doğal kadın severim diyip maskevari makyajlıları beğenen erkekler kadar masum ve samimiler

hepsi bu

0|0
    0|0
  • Öyle tipleri çok iyi bozarım genelde. Kimse bakımlıyım diye eleştiremez. Kendilerine baksınlar önce.

0|0
    3|0
Yükleniyor...