Kapat

Erkekler, Oturdum semtte spor salonu kısıtlı?

bizim olduğumuz yerde spor salonu kısıtlı. ben bir yere gidiyordum yakındı bize, ordaki insanların hepsi değil bazıları iyidi, ama bir kaçıyla sorun yaşayınca ayrıldım. başka baktım onlarda uzak ayrıca orda nasıl insanlar var oda belli değil. fiyatlarıda bu gittiğim yerden daha pahalı. gittiğim yer küçük ve ucuzdu iyidi ama hani derler sanki dingonun ahırı giren çıkan belli değil. kalitesiz insanlar var. orayı bıraktım diğerleride böyle olunca, sporu bırakır gibi oldum. en oluru x-fit var onada nette beş para etmez yorumları var. biraz baktım. siz ne dersiniz? bu arada Ankara keçiörende oturuyorum.

0|0
2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• bilader ben de Ankara keciorendeyim xfite gitmis biri olarak gercekten ise yaramaz hic parasinin ucuz olmasına falan aldanma dogru durust ilgilenen hocalari yok. keciorenin neresindesin

0|1
    0|0
    • şenlik bloklarının orda oturuyorum. sen nerdesin, ne kadar gittin x-fite?

• bende iki seneye yakın gittim salona. bizim salonda plakalar küçükten büyüğe idi ama 1.25 vardı galiba. ama o salondan bir plakayı birine verdiler. disiplin azdı. kalabadaki belediye nasıl fiyatı ne kadar. sen keçiörenin neresinde oturuyon?

• salonda gerekli ekipman var aletler de yeni bina olarak tam spor salonuna uygun. 6aylik sadece fitnes 250 havuz arti fitness 400

• evde yap spor

0|0
    0|0
Yükleniyor...