Kapat

Sizde öyle misinz????

sevgilmle ne zamn dışarı çıksk ya da konşsk beni sinrlendirmeye çalışıyo neymş beni sinr etmk hoşuna gidiyomuş siz erkeklr hepinz öyle misinz ya da kızlar sizin sevgilinz de böyle mi? :)

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen cıvıklaşmayı sevmem

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen eğlenceli olabiliyor ama her defasında yapıyorsa sıkar insanı yahu. Seninle eğlenmek istiyor işte, kötü algılama. Ama incitmek istersen hiç umursama o çabalarını. Çok pis bozulur. Eminim.

1|0
    0|0
  • Konuşacak konunuz oluyor mu her zaman?

Belki de suskunlugu bastırmak adına yapıyodur :)))

cut.

1|0
    0|0
    • ewet sürkli konuşuyorz

• hayr soğumm kendimi ifade edemedm sanırm hoşuma gidiyo o yüzdn merk ettm her erkk yapr mı die

• Her erkek yapmaz, dozunda bırakır kimileri .)

• Bende öyleyim bende seviyom ama ben misojinistim yani kadınlara psikolojik baskı kurmayı severim

Psikolojik şiddet haaa:@

1|0
    0|0
  • evet ben hep konusurum genelde kızların yanında sinir etmeyi severim cok konusurum en azından sus pus olmaktan ıyıdır boşta konusurum bazen :D ama bu yönümü sever kadınlar

1|0
    0|0
  • Olur arada tadı tuzu abartıya kaçmayacak şekilde :)

1|0
    0|0
    • Ne çelişkisiymiş o?

• Hayır yok öyle bir şey. Sadece erkek arkadaşımn uyuzluk yapması kızdırması hoşuma gidiyor yapma etme desem de naz yapar gibi yani ciddi demiyorum

• İşte biz o nazı tam anlamıyorsak demek ki o yüzden kızları anlamak zor geliyor diyelim bağlayalım konuyu :)

• senin sevgilin öyle. iyi bişey değil haberin olsun

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişmekle beraber bende zaman zaman karşımdakini sinir etmekten haz alırım :)

1|0
    0|0
  • svglm yok nasıl bir duygu o :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Baska bı kız gordugunde benım sınırlendıgımı bılırdı ben goruuym dıye goz ucuyla bakardı delırdıgımı gorunce de benım sevgılıme kızmak cok yakısıyo derdı

erkeklerin geneli bu

1|1
    0|0
  • ewet sırf ben kzım die gidio kızlara bakıo laf sokuyo nymş bn sinirlnnce tatlı oluyormuşm tbi eskndedi bunlarr

1|0
    0|0
  • Evet öyle ve ben de bayılıyorum bu duruma kızdırsın uyuz etsin güldürüyo sonuçta, diğer türlü daha mı iyi olurdu sanki odun gibi ne o öyle :/

1|1
    0|0
  • belkide senin kızgın halini seviyodur :D

1|0
    0|0
  • Erkekler sevdikleri kadını sinir etmeyi severler.

1|0
    0|0
  • Değişik . . .

1|0
    0|0
  • sevgilin çok sinir bozucu.

0|0
    0|0
  • sevgilim olmadı:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...