Nazara inanır mısınız ?

Nazara inanır mısınız? En son hangi olayı yaşadıktan sonra nazarın varlığını hissettiniz ? Size nazar değdiğinizi düşündünüz ?

Güncellemeler:
Ben de çok büyük bir travma yaşadım arkadaşlar. Göz travması. Gözlerimi beğenirdi herkes. Çok şükür ki kaybetmedim. Fakat hala tam iyileşemedim. Nazara inancım daha da kuvvetlendi bu olaydan sonra. Ha bir de dualarınızı bekliyorum...

0|0
21|16

En İyi Kız Görüşü

• bende inanıyorum özelikle son olaylarda tam inandım..

benm bir tanığım var.. ailesi köyde yaşıyor.. 15 kardeş.. çocuk ne yaptı ne etti okudu durdu..

çok iyi yerlere geldi. bu çok ii yerin e oldugunu söylemim. hani memurluk öğretmenlik falan değil.. herkesn önünde düğme ilikleyeceği bir yer..

sınavı kazandı yerleşmesine 1hafta vardıki trafik kazası geçirdi. 4 kardeş geçirdi.. 3üne hiç bişey olmamaışken bu okuyan iyi yerlere gelen kişi çok kötü duruma geldi.. hala daha ameliyatlrı sürüyor.. nazar değilde nedir bu? herkess aaaa onun oğlumu olmuş.. die ezik ezik konuştu

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 20

• inanırım

0|1
    0|1
  • evet inanıyorum,tabi yine acaba?

küçük bir örnek,orijinal nazar boncuğu elime geçmişti bende ogün takıp dışarıya çıktım yolda yürürken bir adamın bana sürekli baktığını farkettim,ve birden kolumdaki nazar boncuğu düştü paramparça olmuştu ama öyle bir parçalanmıştı ki anlatamam.tabi orjinalı olması gerekli diye düşünüyorum diğerleriyle böyle bir şey yaşamadım

0|1
    0|1
    • Hmm. Benim de aynı şekilde gs amblemli yüzüğüm vardı o düşmüştü. Ne pislik insanlar ya .

• kontejyan die bir site var bu tarz konularla çok ilgili ve istek üzerine insanlar sana dua edio bunun onlarada iyi geliceğini düşünüyolar bence üye olup ordakilerden dua iste baya etkisini görürsün.evet düşünce gücü ve nazar gibi konularla ilgilerinirim emin diğilim ama bence var araştırırsan önlem alabilrsin suya dua okuyup gözlerine sür mesela

0|1
    0|1
  • Allah acil şifalar versin öncelikle... Ben kesinlikle inanırım nazara ki Kuran'ı Kerim'de de geçer nazar, ne kadar tehlikeli olduğundan orada da bahsedilir. Bana nazar değdiğini de düşünüyorum çok uzun zamandan beri, sevdiğim insanla aramız şu ada çok kötü. İlk başlarda gözler önünde o kadar iyiyken şimdi bu kadar kötü olmamız da nazara gelmemizden diye düşünüyorum hala...

0|1
    0|1
  • mezarda yatanların yarısı nazardan die bir hadis vardı sanırım hadismi kurandamı yazıo emin değilim ne zmn nazar değse bana sol ayağım çatlıo ilginç biçimde çok kötü bişe

0|1
    0|1
  • evet inanıyorum yıldızım düşükmüş öyle der büyükler :)

0|1
    0|1
  • Nazar vardir ve inanirim. Ne zaman cok guzel gozlerin var deseler basim agriyor ve nefes darligi cekiyorum. O nazar degdirenlerin gozu ciksin insallah.

0|1
    0|1
  • İnanırım

0|1
    0|1
  • inanırım bilimsel olarakta kanıtlanmış bişey nazar

0|1
    0|0
  • inanıyorum. kadının biri ne güzel yuzunde hiç sivilce yok demişti ertesi gün alnmın ortasına sivilce çıkmıstı.

0|1
    0|1
  • bazen inanırım.

0|1
    0|0
  • evet inanıyorum.en son park halindeki arabamız kaza yapmıştı.

0|1
    0|1
  • Inanirim evet benimde gozlerime cok nazar deger :(( bas agrisindan olurum hep :((

0|1
    0|1
  • bilakis çok nazara gelirim

0|1
    0|1
  • evet.yaptıgım resimden sonra kollarım kasınmaya basladı kırmızılıgı bir kaç gün kaldı.resmi sergiden geri alınca gecti.annem mutlaka nazar demisti..

0|0
    0|1
  • Gezi parkı olaylarından sonra :)

0|0
    0|0
  • Ya ben 145 ülke arasında 3. Oldum şiir dalında bir gün 1500 kişilik bir gösteride şiir okumak için sahneye çıktım okudum şiirimi sahneden indikten sonra mikrofonu tuttuğum kolum tutmadı hala da tutmuyor ağır hiç bir şey kaldıramıyorum doktora gittim hiç bir sorun yok ve hala geçmedi

0|1
    0|2
    • Aaa bak neler çıktı. Çok üzüldüm gerçekten. Ne kadar oldu bu olay olalı ?

• Denedim olmadı :D şansına küs

• ekle o zaman :)) açık olması lazım mesajın. tekrar dene :D

• Tabi inanırım.çok güzel popom vardı pürüzsüz.şimdi ise çatlak var :(

0|1
    0|1
    • hadi ya. kime gösterdin ki? asfafgas

• Uzak dur :/

• birileri gormus ki nazar degmis :D ahaha

• Nazar negatif enerji... Evet tabiki inanırım. Hatta son zamanlarda birinin nazarı değdi dökülmeyen kirpiklerim avuç dolusu dökülüyor.

0|1
    0|1
  • evet inanırım genel anlamda ve etkisinide çok gördüm

0|1
    0|1
    • ne mesela ?

• mesaj atıp ekledim sizi,bana cevap atabilmeniz için ark olmamız gerekiyorda

• tamam az önce gönderememiştim zaten tekrar yollayayım

Erkekler Ne Diyor 16

• Galiba

0|1
    0|1
  • link şunu oku istersen

0|1
    0|1
  • İnanırım Bir kere bilimsel olarak kanıtlanmıs alfa beta gama işinları gözdeki sinirlerin hormonlarin etkisi ile titreşimi olarak çıkar alfa sarsıcı beta yakıcı gam yıkıcı etkiye sahiptir

0|1
    0|0
  • naazara inanmam. Hadiii nazar deysene banaa hadiii deyemez kiiii deyemez kiii

0|2
    0|0
  • saçlarım ne güzeldi şimdi dökulmeye başladı kelın biri nazarı deydi :D

0|1
    0|1
  • inanmam saçma...

0|1
    1|1
  • Evet inanırım

0|0
    0|1
  • inanırım bana sık sık değer nazar

0|0
    0|1
  • İnanmıyorum o tip şeylere

0|0
    0|1
  • Evet nazara çok inanırım bana çok değer

etkileri

bunalım

sıkıntı

sinir

stres

ters anlama

vs vs

nas felak surelerini okumanız lazım

0|0
    0|1
  • tabiki inanırım

0|0
    0|1
  • inanırım nedenini söylemeyeyim.

0|1
    0|1
  • var hacı la çok kötü bişi

0|0
    0|1
  • dışarı çıkyor geliyor nazar değdiğini farkediyorum

0|0
    0|1
  • Nazar var kuranda yazıyor duası da var. Fakat nazar boncuğu vs hurafe

0|0
    0|1
  • valla bana birşeyler değiyor ama ne olduğunu özemedim (ben ciddiyim)

0|0
    0|1
Yükleniyor...