Kapalı bir kızın sevgilisi olmasına nasıl bakıyorsunuz ?

Kapalı bir bayanım sevgilim ile dışarı çıkarken tereddüt yaşıyorm. Elalem ne der. kapalı bir kızın sevgilisi olmasına nasıl bakıyorsunuz ?

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• kapalılar da insan değil mi? tabii ki sevgilin olacak gezeceksin dolaşacaksın kime ne ki. ben görünce sadece bahçeli misali baba benim niye yoook triplerine giriyorum :D o da kapalı açık demeden sevgilisi olan kimi görsem olan bişi.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kapaşı bayanların yüreği yokmu kalbi yokmu hisleri yokmu düşünceleri duyguları yokmu neden insanlar öcü gibi bakıyor anlamıyorum

0|0
    0|0
  • tipim değil beni ilgilendirmez daha önce hiç düşünmedim bunu şimdi düşüneyim.

ateistim ama kapalı isenizde sizinde kalbiniz var sevebilirsiniz bence sorun yok

0|0
    0|0
  • Sende İnsansın.

0|0
    0|0
  • Normal tabiki, onun da duyguları, arzuları,istekleri var...

0|0
    0|0
  • çakma yüzükle dolaşın sol elde bişey olmaz..herşeyide benmi söyleyim canım..

0|0
    0|0
  • elalemi bir tarafa bırak yaradan neder?

1|0
    0|0
  • cok normal tabıkı sevgılın olacak ve dısarıda bır cay ıceceksın gezeceksın

0|0
    0|0
  • Çok samimiym ya ne olucak sonuçta aşk bu sevgi bu bişey yapamassın ki ister acık ister kapalı yani.

0|0
    0|0
  • Dini vecibelerini layığıyla yerine getirmediğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kapanacaksan bütün günahlra kapanacaksın. Büyüklerin gözetiminde 3 seferde bu işin adı konmalı. Gerek yok başka türlü bir münasebete. Ötesi cinselliğe girer ve o da zinadır. Allah yapmayın demiyor bile, "Uzak durun diyor"

0|0
    0|0
  • Bu işin kapalısı açığı mı olur ya, gez toz gönlünce.

0|0
    0|0
  • 2013 yılı itibariyle yaşı 15 ve yukarı olan kızların ( kapalı - açık ) yüzde 90'ının sevgilisi var...

böyle giderse bakire kız bulunmayacak...

0|0
    0|0
  • valla ben kapalı kız görüpte bide yanıda sevgilisini görürsem .. dürüst olmak istiyorum .. ana bacı sövüyorum

0|0
    0|0
  • Aslında evlilik dışında herkes bizlere haramdır.

1|0
    0|0
  • kapalısın die özel hayatın olmucakmı çok saçma düşünüosun bence .s

0|0
    0|0
  • elbette olacak seviyeli bir ilişkin bu seni ahlaksız biri yapmaz böyle düşünmemelisin

0|0
    0|0
  • çelişik bir durumdur aslında.

0|0
    0|0
  • bunu düşünmen bile nasıl bir ülkede yaşıyoruz tartışılır

0|0
    0|0
    • özgür olmayan, herkesin tercih, fikir, kılık kıyafet, düşüncelerine karışılıp yargılamayı seven bir ülkede yaşıyoruz tabii ki.

• birbirimize hoşgörümüz kalmamış ki a.q

• Banane derim genelde.

0|0
    0|0
  • o kadar yakın olma yeter sonra kapalıların adını çıkartma seviyeli bir ilişkiniz olsun

0|0
    0|0
  • terletmiyor mu derim :D

0|0
    0|0
    • kafayı bozmuş cennetle sevmiyor herhalde bizi derim :D

Kızlar Ne Diyor 8

• şu kapalıların kendini bir ayrıcalıklı görüşü yok mu Allahımm sinir oluyorum. Görende kapalılar tüm dini görevlerini yerine getiriyor gunahtan çok korkuyor sanır. Kapalı kızlarla ilişkide dalga geçerler mi? Kapalı kızları eğlenilecek görürler mi? Vs.. Vs.. Yok siz bir dahisiniz. Açık kızlar eğlenılecktr, sadece açık kızların sevgilisi olabilir onlara yakışır bu işler. Siz bir dahisiniz.

2|0
    1|0
  • günah , çarpılırsın

0|2
    1|0
  • birbirlerine yapışmadıkları sürece normal.

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • kapalı kız da insan ya

0|0
    0|0
  • kafanı kapatıyosan diğer günahlarada girmyceksn o zman.

0|1
    0|0
  • seviyli olsun bazı kapalılarn neler yaptıgını görüyoruz

0|0
    0|0
  • sevgili yapmalarına normal bakıyordum ama bugün öyle bişey gördüm ki gözlerime inanamadım. Araba da kapalı kız eğilmiş yanındaki herife sakso çekiyodu resmen arabada yiyişiyolardı. Insanın yüreği namuslu olsun gerisi sadece teferruat

0|1
    0|0
Yükleniyor...