Kızlara yakışan sporlar, yakışmayan sporlar?

Mesela bence kızlara voleybolu çok yakışıyorken, basketbol veya futbol hiç yakışmıyor. Ya da basketbol oynayan kızlar daha erkeksi geliyor? Siz ne düşünüyorsunuz?

Kızlara yakışan sporlar, yakışmayan sporlar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• voleybol tenis hentbolda süper he ama bizim ülkemizde gelişmediği için malaesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aynen. d

0|1
    0|0
  • yuzme tenıs kız sporu bence : )

0|1
    0|0
  • aynennn... voleybol iyi

0|0
    0|0
  • Yakışmasın varsın..

0|0
    0|0
  • Ben bir kız olarak dövüş sporları seviyorum 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Voleybol, Tenis, Hentbol bunlar bence kızlara göre olan sporlar görüntü olarak elbette.
    Onun dışında bayan basketbol takımı vs. her konuda gelişsinler hiç bir sorun yok.
    Zaten ben şuna kızıyorum ülkemizde futbol üst seviye olmamasına rağmen o popüler gösteriliyor. Ya az güreşe yatırım yapın, voleybol, basketbol, judo, tekvando, karete, hentbol, satranç vs.
    Niye bizde her alanda iyi sporcular çıkartamıyoruz işte sebebi bu gereksiz yere futbola yatırım yapılıyor. Milli takım desen bir iddiası yok futbolda. Lig desen izlemeye değmez. Diğer spor dallarına yatırımlar yapılmalı oyunculara özel antrenörler sağlanmalı yeni sporcular yetiştirilmeli diğer spor dallarına teşvik edilmeli gençlerimiz.

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|1
    0|0
  • Basketbol çok itici duruyor. Ama son zamanlarda futbolda gözüme girdiler. Almanya, ABD gibi ülkeleri izlerken keyif alıyorum.

0|0
    0|0
  • spor spordur

0|0
    0|0
  • en cok voleybolu yakistiriyorum en az da futbol ve basketbolu

0|0
    0|0
  • Basketbol yakisiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...