Hoşlandığınız kişiye onu beğendiğinizi nasıl belli edersiniz?

hoşlandıpınız kişiyle facebook dan başka konuşacak ortamınız yok. ve bu kişiyle yeni tanıştınız ne yapardınız. onu nasıl etkilerdiniz. ya da onu beğendiğinizi belli etmek için ne yapmak gerekir.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• eger kızsan lafı dondur dolastır telefon numarasına getır sonra kendını arat arayınca onun hosuna gıden seyler konus sonra onunda senınde hoslandıgın kafe bar restorant veyaa sahil ormanlık gıbı bı alanda bulusun gezın falan sana acılmasınız bekle ama amacınıda bellı et benım fıkrım

0|0
    0|0
    • evet kızım da işte yeni tanıştık sayılır. nereye gider gelir onn hakkında hiç birşey bilmiyorum. telefon etti ne bileyim nelerden hoşlanır. yani senin böyle yani tanıştığın aradığın biri ne söylese hoşuna gider.

• benı katma işe ben farklıyım yanı bana bısey soylemesıne gerek yok begendıysem zaten ben adım atarım

Erkekler Ne Diyor 2

• kımse cevap vermemiş :( ah canım bende kullanmıyorum ki sana söyliyim söle direk niye çekiniyosun konuşmayı başlat o anlar zaten sonra oda begenırse sana karsılık verır

0|0
    0|0
    • aslında konuşma imkanımız var ama 2 3 ay yok yani sade facebook ondada ben ekledim arkadaş olarak. onayladı ama pek girmiyor sohbet edemiyoruz yani ben mesaj atcamda o da 10 saat sonra cevap atcak böyle saçma sapan bir durum. direkt söylemek istemiyorum biraz beni tanısın ben onu tanıyayım. bir de sevgilisi var mı yok mu onuda bilmiyorum. bu arada cevap yazdığın için teşekkür ederim.

• rica ederim. sen bir mesaj at zaten umutla beklemek aşkı körükler ;)

• gözlerine bakarım filan filan

0|0
    0|0
    • gözlerini görsem bakarım da 2 3 ay yok görme imkanı .

Kızlar Ne Diyor 2

• sürekli bakarım.

0|0
    0|0
  • konuşacaksın ilgileneceksin merak ettiğini hissettireceksin. başka yolu yok

0|0
    0|0
    • şuan öyle yapmaya çalışıyorum bende.

Yükleniyor...