İnternetten tanıştığınız birisine güvenebilir misiniz?

Ben bir insanın gözünün içine bakamazsam güvenemiyorum.Yani ne biliyim konuşurken yüzyüze olmadığım kişiler adını bile dese acaba oluyorum.Bi çok arkadaşım internetten tanıştığı kişilerle sevgili oldular ve gözleri kapalı güveniyorlar.Siz güvenebilir miydiniz?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• güvenmiyorum dicem ama bazen yanındaki insanların veremediği sıcaklığı o yazıların ardındaki kişi verebiliyor tabi yine de tedbirli olmak gerek çünkü internet üzerinden başka emelleri olan insan çok. benim internet üzerinden tanıştığım bunu reel hayata dökebildiğim sevgililerim oldu. İnterneti sadece tanışma aracı olarak kullanırsan sıkıntı yok, sonuçta denk geliyor, reel hayatta da denk geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kesinlikle hayır,bence komedi sevgi görmeden dokunmadan karşında yanında hissetmeden olmaz (tabi sevipte ayrı şehirde olanlar ayrı) (burdan kastım gerçekte görüp sevmek)

1|0
    0|0
  • Herkese güvenirim ama taviz vermem aileme bile herkese güvenim tamdır ayrıca gözünün içine baktığın halde yalan söyleyebilen öyle kişiler tanıyomki ayakda uyuturlar

1|0
    0|0
    • bi insanla yüzyüzeyken mimiklerinden anlıyabiliyorum ama internette klavye artisliği yapıyolarmış gibi geliyor zaten yüzyüze konuştuğumuz herkese güven olur demiyorum

• Haklısın ne deyim insanlara güven ama ne olursa oslun taviz verme

• internetten tanış..git otur bişeyler iç..güvenmek ya da güvenmemek sana kalmış..

0|0
    0|0
  • Ne zaman böbreklerime ihtiyacım olmaz o zaman güvenebilirim

1|0
    0|0
  • güven zamanla oluşabilecek bir olgu bence.

1|0
    0|0
  • yüz yüze bir kaç kez konuşurdum anlamaya çalışırdım.internetin tek farkı aracıların olmayışı yani kefillerin olmayışı

0|0
    0|0
  • Parasal konuda güvendim ki sorun çıkmadı

önemli olan dürüst kişileri bulmak ;)

0|1
    0|0
  • olabilir ama bu devirde babana güvenmicen derler

0|0
    0|0
  • insanlara güvenmek zorundayim

0|0
    0|0
  • internettende yuzyuze gorusursun. skype falan bunlar icin var.

0|0
    0|0
  • hayır. .s mallıktır.

0|0
    1|0
  • internette tanışmak artık cafede okulda tanışmaktan farksız. bilemezsinizki. birebir tanıstıklarımız cok mu iyi çıkıyorlar sanki. şans nasıp. dener görürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu devirde babana bile guvenmiycen demisler :D Guven zor kazanilir, ben sahsen guvenmem.

1|0
    0|0
  • yanımda ki hatta yıllarca dibimde olan insanlara bile güvenmiyorum sanal ortamdan tanıştığım insanlara da güvenmem

0|0
    0|0
  • internetten güven de aslında zaman meselesidir.yaşayış meselesidir.körü körüne bu zamanda kimse kimseye güvenmiyor ki zaten.hatları iyi bilirsen,kim kimdir ne değildir anlayabilirsen, yaşadıkları,söyledikleri arasındaki dengeyi iyi kurabilirsen dışarıda tanıdığın arkadaşından bile daha sözünün eri,güvenilir olabilir.ben bu konu da pek yanılmadım doğrusu.

0|0
    0|0
  • asla guvenmem

0|0
    0|0
  • telefon numarasını aldıklarım,kendi numaramı verdiklerim de oldu.

ama hataydı bir daha olmaz,çok güvendiğim kişiler var ama.

0|0
    0|0
  • Asla güvenme

0|0
    0|0
  • evet belki şuan sana da güvenebilirim

0|0
    0|0
  • Güvenmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...