Sizce bunu yapmalı mıyım?

Arkadaşlar 4 yıllık ilişkim bitti birbirimizin ilkiyiz yaptıkları zoruma gittiğinden ayrıldım bana kızgın , onların oraya yakın bir yerde kursum var , istesem başka yoldan giderim ama onun gözünün önünden geçip kendimi hatırlatmak istiyorum açık ve net.

Sizce ne düşünür? Durmayacağım öylece gözünün önünden geçip gidicem

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• git özür dile.

0|0
    0|0
    • Ben kimseden özür dilemem

• farklı iki insanla konuşuyomus gibiyim. yorumlarında tutarsızlık var, bu şekilde sana yardımcı olamam.(özür dilemeyi bilmeyen insan küçük insandır)

• Bak arkadaşım yorumlarımı birleştir, ben ondan defalarca özür diledim gururumu ayaklar altına aldım onun sayesinde artık kimseden özür dilemiyorum çünkü bir işe yaramadığını gördüm defalarca

Erkekler Ne Diyor 2

• Benden ayrıldığını ve sana kızgın oldugumu hatırlatırsın

yada yanımdan yabancı gıbı gıtmen koyar ve dahada sınırlerım. olumlu bışe hıssetcegımı zannetmıyorum

0|0
    0|0
    • Ama kesinlikle hata ondaydı çok zorladı itti resmen beni buna sonra telefonda konuştuk suçunu kabul etmiyor etmediği gibi gayet normal konuştuk

• Mesela ?

• Anı duygusal degısıkler başka bırı ışaretıdır ya da ilişki farklı amaclarda kullanılmaya baslanmıştır artık

• sen pişmanmısın ayrıldıgın için?

0|0
    0|0
    • Değilim ama çok özledim. Yada pişmanım ve özledim. Hem pişmanım hem değilim özledim. Bilmiyorum kafam karma karışık :(

• En iyisini yaparsın varya kız olsun erkek olsun mesafeyi korumak lazım böyle değer verirsek sonucunda olanlar olur.

• öğrenmiş oldum su an tek istegim pişman olması

Kızlar Ne Diyor 4

• başka seçeneğin varken onun olduğu yerden geçersen bunu bilerek yaptığını bilir ve zannettiğin gibi seni görünce dağılmaz.hala onu düşünüyorsun görmeye çalışıyorsun gibi bir izlenim edinir tersine uzaklaşır.başka yerlerde tesadüfmüşçesine karşısına çıkmayı dene.

0|0
    0|0
    • İşte burda şöyle bir sorun var ki nereye gittiğinden falan haberim olmuyor ki

• foursquare ya da ortak arkadaşlardan öğrenemez misin? başka seçeneğin yoksa en azından biraz zaman geçsin üzerinden,diğer türlü kaçan kovalanıra dönebilir olay.

• Sosyal paylaşım sitelerini kapatmıştım , açmamış ben sonra da .. Hiç bir yerden haber alamıyorum :(

• Kalbini dinle başka kimseyi dinleme istiyorsan yap Hataysa senin hatan .insanın kendi hatası zoruna gitmez ama başkalarını dinleyerek yaptıkları hataysa işte bu çok zoruna gider keşke dersin o yüzden kalbini dinle istiyorsan git hatırlat kendini :)

1|0
    0|0
    • %100 hatalı olan o ama anlamak istemiyor yaptıklarına kimse katlanamazdı :(

• 1 defaya mahsus geçeceğim ama hiç umudum yok gibi ya ne biliyim sağlıklı düşünemiyorum

• O zaman iyice düşün sonra yap kafan böyleyken yapma biraz zaman geçsin kendine gel öyle anlarsın ne yapmak istediğini .. Bol şans

• gönlün ne istiyorsa onu yap gerçekten onu en iyi sen tanıyorsun ve bende başkalarını dinledim olacak durumdayken sevgilimi kaybettım ne bılım bır gun sunu yapsaydım keşke deme kazanacak birşeyin olmasada kaybedecek birşeyin de yok

0|0
    0|0
  • kendini hatırlatmak için iyi bir yöntem gözünün önünde olman

0|0
    0|0
    • Ne düşünür sence ne olur ?

• eğer sana gerçekten değer veriyorsa ciddi anlamda canı yanar sevdiği kız ordan geçiyor ona bakmıyor bile konuşmuyor sesini duymuyor ona sarılamıyor seviyorsa bunlar ona çok koyar

• Arkamdan gelmezse bitmiş mi demek oluyor?

Yükleniyor...