Fenerbahçe sizce hak etti mi?

Fenerbahçe sizce aldığı cezayı hakketti mi? yanlış mıydı karar doğru mu? ben hakettiğini düşünüyorum Aziz Yıldırım saolsun.Lütfen konu hakkında bilgi sahibi olanlar yorumlarını bizimle paylaşsın.

• Haketti
    67% (4)56% (5)60% (9)Oy Ver
  • Haketmedi
    33% (2)44% (4)40% (6)Oy Ver
  • Bir fikrim yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• hak etmiş olabilir ama diğer kulüplerinde geçmişleri araştırılmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hak etti...

0|0
    0|0
  • Canım ne kadar acısada haketti diyorum. Ama ne kadar adil bu ceza orasını bilmiyorum niye sadece fenerbahçe ?

0|0
    0|0
    • Kişisel cezalarda açıklanıcak henüz onları açıklamadı UEFA ama olayın altında yatan başka sebepler var şöyle açıklıyım UEFA 10-11 sezonu sonunda fener'e bu sene şampiyonlar ligine kendi isteğinizle katılmayın başka ceza almayın demiş fener''de bir suçumuz kanıtlanamaz diyip kabul etmemiş bu öneriyi bunun üzerine UEFA fedasyona söylemiş 10-11 sezonunda almamış fener'i UEFA'ya ama bundan sonra 2 sene boyunca araştırmalar devam etmiş araştırmalar yeni sonuçlanmış ve ceza bu yüzden ama sadece fener

• Ben galatasaraya bişey dedim mi hani ağzımdan öyle bişey çıktı mı ? açık konuşurum galatasaraydan nefret ediyorum ama adamların hakkınıda yiyemem bu seneden önce hani pekte iyi değildi yani normal standartlardydı ama bu sene gördüm ki türkiyeye standartlarnn üstündeler şampiyonluğuda sonuna kadar hakettiler dış ülkedede hep destekledm bu sezon transferleride iyi inanyrm olabilirler yani ben fenerbahçeliyim diye onun bunun hakkını yemem gerçek neyse onu konuşurum

• Çıktı demedim ki fenerin ekonomisi 3-4 sene düşük olucak beşiktaş zaten ttırt galatasaray şuan tarihinin zirve anlarından 3.sünü yaşıyor ve en son zirvede kaldığında 4 sene sürmüştü şimdi 2 sene şampiyon olduk bir 2 sene için daha inanıyoruz

• eğer şike yaptığı ispatlandıysa hak etti o zaman <3

0|0
    0|0
  • tabi ki hak etti!

0|0
    0|0
  • Haketti kesinlikle

0|0
    0|0
  • Haketti bence de

0|0
    0|0
  • herkes taraflı yorum yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hak etmedi.. Fenerbahçe şike yaptıysa kendi başına yapmadı, şike yapabilmesi için anlaştığı rakip takımların da olması lazım.. ceza alan başka bir takım olmadığına göre bu sadece şikeyle alakalı birşey değil, işin içinde başka şeylerde var demektir..

Eğer Fenerbahçe maç satın almaktan yargılanıyorsa ve bu şikeyse, ozaman maç satmak da şikedir ve yargılanan takımlar nerede ?

0|0
    0|0
  • Hak etti. #2010 2011 Şampiyonu Trabzonspor

0|1
    0|3
  • haketmedi

0|0
    0|0
  • dünyada 1 aldatan kaybeder

2.şike yapan

demekki hak etti :D

0|1
    0|0
  • diyelim ki haketti tek başına fenerbahçe mi yaptı bu şikeyi niye herkes namusluyu oynuyor ?

1|0
    0|0
    • Daha kişisel cezalar açıklanmadı süreç hakkında biraz daha bilgi sahibi olup yorum yapalım lütfen.

• Bak sürece hakim değilsin yorumlarından anlaşılıyor fener klüplerle anlaşıp şike yapmadı oyuncularından birkaçıyla yaptı şikeyi mesela kaleci ve forvet gibi anladın mı klüplerin bir suçu yok suç aziz ve o şikeyi kabul edenlerin

• nasıl suçu yok arkadaşım mecnun odyakmaz neci ? diyor ki trabzon da bize teklifte bulundu trabzon neden biz ahlaklıyız diyor neden bu soruşturmada yok ? işlerine geldiği gibi speküle ediyorlar bu süreci bütün suç fenere yüklendi tamam azizi ben de sevmem ama yazıktır yahu aziz üzerinden koca kulubü mahvettiler

• : Haketti

%90 loading 4st star

0|0
    0|0
  • ccc ultraslan ccc

0|0
    0|0
  • Bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • bence haketti boşa demiyorlar deveye diken diye

git galatasarayın zor gününde yardım et

git trabzonsporun zor gününde yardım et

git anadolu kulüpleri kazansın diye alacağın paradan vazgeç havuz sistemi kur.

sonrada hepsi palazlanıp senin kuyunu kazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...