Aldığınız ekmeğe ne kadar dikkat ediyosunuz?

millet açık konuşcam. evde tek başımaydım. elimle şeyimi kaşıdım, sonra ayağımı kaşıdım. ve karnımın acıktığını farkettim. ekmek almaya gittm. bakkala. 8 tane ekmek vardı. ve hepsine aynı elimle dokunarak taze ekmeği buldum. şimdi beni suçlamadan önce düşünün. benim gibi insaları yok edemezsini. ee. pis pis ekmek mi yiceniz. ayağımdaa antar olsa ekmeğe bulaşcaktı amk.. peki siz benim gibilere karşı nasıl çözüm üretiyonuz. hergün yediğimiz ekmekte hijyen koşulların ne derece dikkat ediyonuz...

0|0
17|7

En İyi Erkek Görüşü

• Insanlari evitmedikten sonra paketi acar ellerler:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ekmek yemiyorum.

İyi çözüm değil mi?

0|0
    0|0
  • açıkçası dikkat etmiyoruz gidip alıp yiyoruz ama fırın güvenilir bir fırın çalışanlar eldiven ile dokunuyor ve müşteriler gidip kafasına göre elleyip alamıyor satıcı kişi veriyor

0|0
    0|0
  • bizim burdaki markettede ekmeği poşetliyorlar teker teker kesinlikle ekmeğe her gelenin eli değmiyor değse bile poşeti var ben onları tercih ediyorum . Ayrıca sende bu tür şeylere dikkat edersen kimsenn günahına grmiş olmazsın !

0|0
    0|0
  • Ambalajsiz ekmek almamaya dikkat ederdimmm artikk ac kalsamda almam... Firinlarda boyle bir muhwbbet olmuyor...

0|0
    0|0
  • Bizim burda elleyip secmek yok ondan sizin gibilere en kesin cozum bu.

0|0
    0|0
  • harikasın ya .d

0|0
    0|0
  • yarından tezi yok evde ekmek yapıcam:((((((

0|0
    0|0
  • Iyi ki ekmek yemiyorum ya. Ayrica ev ekmegi yapar firindan ekmek almam. Yasasin hamaratlik.

0|0
    0|0
  • Kapicida almadan once seyini kasiyomu acaba la kafama takildi bak smdi

0|0
    0|0
  • İşte memır bey, fail suçunu itiraf etti alın bunu.

0|0
    0|0
  • Iyk midem bulandı.

0|0
    0|0
  • İyi halt yedin. Bravo

0|0
    0|0
  • pastane/fırın olan bir yerden alıyoruz biz ekmeği orda daha hijyenik eldivenle alıp kesime koyuyorlar kimsede seçemiyor satıcı veriyor

0|0
    0|0
  • O ekmeği kimbilir nasıl yaptılar bu da var...

0|0
    0|0
  • valla o fırıncınında sorunu biraz

0|0
    0|0
  • gerçekten dedikelrini yaptın mı

soruya inandırıcılk katmak için mi dedinn

0|1
    0|0
  • Tost ekmegi yiyoruz biz paketli. Açıkta satılan ekmekleri almam zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum en çok dikkat ettiğimiz yerlerden tekine değindin. Bizim oturduğum binanın yanında bakkal ve market var ama biz bayiden alıyoruz ya da nadiren de olsa poşet şeklinde satılan ekmekleri alırız. Hatta eve geldiğimde çorapları çıkartırım, bir yere oturmadan öncede üzerimi değiştiririm :) annemden Allah razı olsun :) çok titizdir, beni çocukluktan beri çeşitli uygulamalara tabi tutarak bu hale getirdi.

0|0
    0|0
  • migrostan ellenmeyen ekmeklerden alıyorum ben..

0|0
    0|0
    • ellenmeyen ekmek standı nerde :)

• migrosa git..3m lerde kendi fırınları var..stantta sen istiyosun eldiven takmış kız veriyor..

• vay lan. ben her daim elimi yıkarım yıkamayınca bir garip hissederim kendimi ayağını kaşıdıktan sonra nimetlere dokunurken hiç garip olmadımı için ? yoksa abartı mı bu yazıdaki?

0|0
    0|0
  • Ben o icindeki beyazi yiyip disdakini cöpe atiyorum

0|0
    0|1
  • Kepek ekmek yediğim için sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • ekmeğimizi kendimiz yapıyoz makineyle :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...