Tuttuğunuz takımla ilgili en unutulmaz an hangisiydi?

Fenerbahçeliyim. Bursasporun şampiyon olduğu sene malum "yanlış anons" şeysi olmuştu. Bayaa üzülmüstüm, ben şok 😄 bir de tabi Alexin takımdan ayrıldığı günü hiç unutmam.
Bunlar aklıma geldi şimdilik. Ya sizinki? 😀

1|1
328

En İyi Erkek Görüşü

• 6-0 yendiğimiz maçta daha küçük bir çocuktum kahvede babamla izliyorduk maçı Her gol olduğunda goool diye bağırıyordum ama etrafımda galatasaraylılar olduğunu sonradan fark ettim :D
    Bu arada Fetöcüler konuşmuş yine. Real Madrid o maçı satmasa zor yenerdiniz.
    Adamlar 1 fark ile yenilmek istiyordu çünkü maç zaten satılıktı. Adamlar istediği zaman gol atabileceğini atağa çıkınca sadece rakip yarı sahada Ronaldo ve Benzema'nın varlığı yetmesiyle belli zaten geri cevap çokta geçikmedi 2 kişiyle 4-5 kişi gitse ne olacak kim bilir.
    Zaten adamlar sizi yedek kadrosuyla 4-1 yeniyor. Yeni teknik direktör gelmiş takımı iyi tanımayan ilk 11 i tam oturtamayan lay lay lom takılan Real Madrid 6-1 yeniyor millet altı üstü bir maç diyor ama bilemedim gene :D Ronaldo hat trick yapmıştı hatta.
    Bu arada 2000 li yıllarına gelirsek ee herkesin arkasında Fetö yok işte Amerika vs. ile bağlantıları olan Cem Uzan'ın bile bir sürü firmayı dolandırıp para bağışladığı oyuncuların alındığı takımda, hakemlerin tehdit edildiği zamanlar kazanmak kolaydır.
    Hakan, Arif vs. hepsi bir bir çıkıyor meydana kim bilir daha kimler var aralarında. Dumankaya vs. sponsorlar bile fetöcü yani bu kadar da denk gelmez :D
    Fetö'nün bir konuşması var Fenerbahçe'ye sızmayı başaramadık ama en kısa zamanda onları çökerteeğiz diye ne oldu sonuç attınız şike iftirasını biz yokken meydanı boş buldunuz kupaları kazandınız uefa'ya gittiniz bize o iftira atılmasaydı sizin uefa yüzü göreceğiniz yoktu.
    Zaten dikkat edin fetö'ye ciddi darbe indirildiği yıl galatasaray uefa'ya katılamıyor niye peki? Gerçekte sıralaması orası da ondan.

1|0
    0|0
    • Analiz gibi analiz 😄

• Hakem hatalarına girersek feneri bana savunamazsın ;) Uslubuna dikkat et. İyi günler.

• İyide benim inkar ettiğim yok. Sen inkar ediyorsun delillere rağmen :D Konuyu saptırıyorsun habire :D Gerçekleri yazınca insan böyle davranıyor işte. Ayrıca fetö vatan haini değil mi? Evet öyle destekcileri öyle değil mi? Evet öyle. By by.

En İyi Kız Görüşü

• Benimki de Alex'in takımdan ayrılması :( Ve bir kere eski sevgilimle Fenerbahçe-Beşiktaş maçına gitmiştik. Fenerbahçe yenmişti o da acayip fanatikti morali çok bozulmuştu o anı hiç unutmuyorum takımla ilgili :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Fenerbahçeliyiz bizde dertten bol ne var ki hangi birini sayalım kardeş :)
    -Denizli maçı :(
    -Chelsea rövanş maçı
    -Zico'nun gitmesi.
    -Son hafta Trabzon maçı, Bursanın şampiyon olduğu :(
    -Sözde Şike sürecini TV'den öğrendiğim ilk an...
    -Gs'nin stadımızda şampiyon olması.
    -Alex'in gitmesi.
    -Benfica ile oynanan ilk maçta kaçan pozisyonlar :)
    -Aykut Hoca'nın gitmesi.
    sanıyorum yeterli :)

#onbirinciköy

2|0
    0|0
    • Tesekkür ederim yorumun için. Aynen dert bol bizde 😄

• Dahası var azı yok :)
      Ama her şeye rağmen Fenerbahçe :)

Vesselam.

• Fenerbahçe herşeyi kendi yapıyor çünkü.. Devletin parasıyla olmuyor bizde malaeseff. Ama herşeye rağmen bizim gibi mağzada bişey kalmayınca klimayı ver diyen taraftar olduğu sürece bu takım yıkılmaz dimdik ayakta durur..💪💁🙌

• Real madrid i 2 0 geriden gelip 3 2 yendiğimiz maç yine real madridi süper kupada yendiğimiz maç. Uefa finali. Fenerin sahasında şampiyon olduğumuz an da çok iyiydi. :) Hagi nin monacoya attığı füze. Çok var bu kadarı yeterli. Ey gidi nerede eski Galatasaray.

1|0
    0|0
  • Ulan Galatasaraylılar sabah akşam anlatsa bitiremez ya. Ben bile UEFA Kupasını aldığında sevinçten ağlamıştım. Bizimkisi de Schalke 04 maçı. 3 - 3 biten efsane maç. O sene adamlar Uefa'yı almışlardı. Lyon'u deplasmanda 4 - 3 yendiğimiz maç. Aston Villa'yı eleyişimiz, Dundee United maçı, Fenerbahçe'ye şampiyonluk maçında evimizde 2 - 1 yenildiğimiz maç. Hep böyle işte...

1|0
    0|0
  • galatasarayın real madridi 3-2 yenmesi
    o zaman ki 90+4 dakika gibi bir gün bir heyecan yaşamamıştım

1|0
    0|0
  • Galatasaray Real Madrid ile İstanbul'da oynadığı ve maçın 3-1 olduğu zamanda taraftarın 4 diye tezaauratını :)

1|0
    0|0
  • Fenere 4-3'lük maçta Koray'ın golü

1|1
    0|0
  • real Madridi 3 e yeniye elendigimiz maç güzel bir maçta Madride ditbol dersi vermiştim bide kadikoyde şampiyon olup kupa kaldirdigimiz maç unutulmaz maclarim arasında 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Bir kadıköy kaldırdığımız kupa gecesi bir de UEFA çeyrek finalinde ali sami yen batı tribününde ki heyecanım allahım yok böyle bir heyecan hala elim titriyor bak

1|0
    0|0
  • Vanda soğukta üşüyen çocuklar için bütün stad sahaya atkı ve bere attığımız anı unutamıyorum, fenerbahçe maçıydı, beşiktaşlıyım

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım bu yuzden genelde aklımda sampiyonluk kutlamaları var

1|0
    0|0
  • Arenada ilk gittiğim Gs maçı Selçuk'un ilk sezonu sivasspor 4 2 yenmiştik. Selcuk 2 gol atmıştı. Sampiyon olduk. Cok güzeldi. Birde juventusu 1 0 yendigimiz 2 gün süren maç. Son olarak Kadıköy'de kupa kaldırmamiz tabi ki efsane 😉😉

1|0
    0|0
  • Hangi birini sayalım?

1|0
    0|0
  • Deivid De Souza Chelsea golü. Hüngür hüngür ağlamıştım

1|1
    0|0
  • 8 gol yediğimiz maç

1|0
    0|0
  • alet edevat takımını hiçççç unutamıyorum. bir ara elime bir pense almıştım da parmağımı sıkıştırdım yanlışlıkla hala izi durur parmağımda, unutulmayan sevgilinin kalpte bıraktığı iz gibi

1|0
    0|0
  • Alex ve Emre'nin ayrılışını uzun süre hazmedemedim çok üzücü günlerdi..

2|0
    0|0
  • sergen atti sampiyonluuk geldiii ve liverpool faciasi 😒

1|0
    0|0
  • uefa sampiyonlugu ve 2 sene önceki juventus maci

1|0
    0|0
  • 2002 temel ama en unutulmazı şampiyonlar liginde realle oynadığımız rövanş maçı

1|0
    0|0
  • Başka takımı tutanlar bilmez 2000 yılı ayrıntıya gerek yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaşa ilk devre 3-0 yeniliyorduk.. İkinci deverede taraftarın biz pes etmedik sizde etmeyin tezahüratlarına karşılık umudunu kaybetmeyerek 4 gol atıp maçı4-3 yendiğimiz maç hiçbirzaman unutlumayacak.. galatasarayı 6-0 yendiğimiz de ayrı tabii 💪

1|0
    0|0
  • maça geç kaldım tam girdiğim an gol oldu toplanıp sarıldılar :D:D galatasarayliyim, besiktas maçında olmuştu

1|0
    0|0
Yükleniyor...