Galatasaray penaltısız galibiyet alamayacak mı kupada?

Erzincan ve Elazığ ile berabere kalıp Tuzlayı son dakika penaltı sayesinde yendi. Kimse yedek kadro demesin Sneijder Eren Bruma Linnes Cavanda Chedjou Dejong gibi oyuncular fark atmalı

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kupa maçında da berbat futbol oynadılar , as kadrodan birçok oyuncu olmasına rağmen basa bas mücadele etmeleri kötüye işaret , son dakika penaltisi olmasa yine berabere kalacaklardı

2|0
    0|0
    • Bu kötü futbolu kimse görmüyor ben ona kızıyorum

• Aslında herkes görüyor ama toz konduramamak asıl mesele

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Dikkat edersen Galatasaray'a verilen penaltılar tartışılmıyor çünkü buz gibi penaltı :) Diğer söylediklerine katılıyorum futbol olarak iyi değildik Tuzla dirençli takımmış iyi mücadele ettiler.

0|0
    0|0
    • Penaltı doğru veya yanlış diye tartışmıyoruz iyi okuyun şu soruyu ben diyorumki bu kadro neden zorlanıyor tuzla kim

• fener ağlama 😄

1|1
    0|0
  • Once teledeki ayi gidecek

Onunda sucu yok adam gibi adam baskanliga adaymi oldu da secmediler
    bir ayi oldu baskanliga aday onuda mecbur sectiler

Su an tek mantikli baskan
    Ali durust tur
    Ekibi kurar cok basarili olur

Gs nin babasi inan kirac tir one derse o olur
    Gebersede kurtulsak
    Bunadi yasliliktan
    Bunadigi icin sacmaliyor artik

0|0
    0|0
  • Tuzlanın golü ofsayt

0|0
    0|0
  • penaltı olmasa zaten goldü

0|1
    0|0
  • gs bu gruptan çıkamaz

0|0
    0|0
  • sorma ne olacak bizim bu halimiz

0|0
    0|0
  • ne haber mahmut abiii. hayrettin abiiii... bize 2 çay kap oradan !!!

0|0
    0|0
  • Penaltıda bir kusur mu vardı?

0|0
    0|0
  • Olsun

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamadigin o kadar belliki. Elazığ ve Erzincan maçinda Galatasaray değil rakipler penalti kullandi. Galatasaray sadece bu maçta penaltı kullandi bu penaltıninda tartışması olmaz. Herhalde sen her hafta pensalti atan Bjk ile karistirdin. Galatasaray küçük maçlari onemsemiyor.

0|1
    0|0
    • Okuduğunu anlama problemin var sanırım ben diğer maçları kazanamadı yazdım, penaltıyla kazandı demedim. Penaltıda haksız demedim. Bu kadroyla tuzlayı son dakika penaltıyla yenmesine takıldım anladın mı şimdi

• maçın 75. dakikadan sonrasını izledim galatasaray dökülüyor bu oyunla ne kupa ne şampiyonluk gelir, fakat tuzlasporun attığı gol bariz ofsayt ve semih in pozisyonu kesinlikle penaltı zaten pozisyona itiraz eden bile olmadı herkes olayın farkındaydı.

0|0
    0|0
    • Bu maç hakem tartışılması tuhaf çıkıp 4-5 atacaksın

• aynen öyle olması gerekirdi ama galatasaray tat vermiyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer o maç o pislik hakemin yüzünden 1 1 bitseydi kendimi yerdim.3 oyuncu ofsayta düşmüş ofsaytı vermedi, zaten bu hakemlerin bize bir zoru var. Zira bu maçı almasaydık çok sinirlenirdim. Adalet yerini buldu, hakkımızdı almak..

0|1
    0|1
Yükleniyor...