Kapat

Sporla ilgilenen var mı?

en fazla yag yakıcı spor hangileri ? cardio + yüzme Yapıyorum hergün kaç aya kadar yaglar gidebilir tabiki yaglar kasa dönüşmez ama. Yüzmenin vucuda kas yapma olasılıgı var mı*

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cardio yürüyüş gezer gibi çık dolaş uzun mesafe yürü arkadaşın olsun yanında mutlu mesut verirsin kilolarını :) bisiklet harikadır bide yağı şekeri kes ayda 5 kg vermeye calıs fazla vermekten kacın kaslarıda goturuyor iki günde bir geceleri yatmadan evvel şınavda cekersen sonuctan memnun olursun yüzmek butun vucut kaslarını calıstırır fakat aşırı zorlayamazsın belli ölçüde gelişecektir kasları daha büyütmek istersen yük altına sokman gerekiyor ayrıca protein miktarını kilona göre almalısın 70kg 100 gr protein - gün içinde protein barındıran birşey yemezsen 10 tane kadar yumurta yemen lazım

0|0
    0|0
    • ayda 5 verdim kardeşim :) şuan içinn agırlık fazla basmıyorm ama inan daha cok hırslı calıscam

• öyle yapıyım 1 gün body bir gün yüzme saol kardeşim bu siteyi takip dee eedim

• rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Yürüyüş + mekik çekiyorum kilolarım gitsin diye :(

0|0
    0|0
  • Yüzme kas yapar. Sen baya bir gelişecen ha. Çok soru soruyosun.

0|1
    0|0
    • sormam lazım aklıma takılan cok şey var yüzme+ cardio ile 5 kilo verdim ama bu yaglar hem hala aynı yerinde duruo.p

• sana yemeğini sayyım , sabah yumurta peynir domates biber çok az şekerli çay .

Sonrasında tavuk göğsü , ton balığı , baklagillerden , ekmeği kepekli ekmek ve az . protein ihtiyacını karşılamış olur az kalori alırsın

• 3 ay sonra gider.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yüzme zaten cardiodur , dışında değildir. yüzme tüm kasları çalıştırır

0|0
    0|0
  • Cardio + Saglıklı Dengeli Diyet.

0|0
    0|0
  • diyet yap sen

0|0