30bin dolarınız olsa hangi iş üzerine kullanırsınız ?ne dükkanı açardınız ?

sorumu açıkca belirttim neden Çünkü saçmalamayın diye Neden çünkü lanet olası detay cok kısaymış :P

Güncellemeler:
para mara yok bende :D
Tesekkur ederim canlar =)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• 55 bin civarı para yapar..bitane dükkan alırım üstünü krediyle tamamlar kiraya veririm..ama işlek bir yerde olacak..kendi kendini öder..ben öyle yapıyorum..

1|2
    0|0
    • en mantıklısı bencede

• akıllıca ev araba iş kurma olayı falan macera..bi sürü sazan var zaten kafe mafe açan..1 yıl takılır tutunamaz kiraları öder paşa paşa sora diğeri yerleşir böyle devam eder işte..

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• 30 bın dolarım olsa kaldıraclı forex pıyasasında 15 bınını euro dolar parıtesıne gırerım.10 bınını bıstte turk hava yolları kagıdına gırerım 7.66 ve 7.68ten gırıp 1 hafta sonra 7.95-8.00 sevıyesınde satarım.5 bın dolarını da emtıalarda altının gunluk ınıs cıkıslaında kullanabılırım ya da elımde nakıt olarak tutabılırım..50 bın lırayı ılla reel sektore tası dersen tasıyıp belkı babmın dukkanın sermayesını artırırım..ama hala ıc teketım ıstenılen sevıyede degıl bu yuzden 50 bınım olsa reel sektor yerıne sermaye pıyasasını tercıh ederım

0|1
    0|0
  • 30 $ belliki sermayen bu kadar ;) tavsiyem gıda sektörüdür çünkü piyasa değeri düşmeyen her kesime hitap eden ve insanların gırtlağından asla vazgeçmediği bir alan.

Franchiseler uçmuş durumda bulaşmanı istemem ayrıca yatırım yapacağın iş sermeyenin yarısı kadar olmalı ki batma durumuna karşı kendini kurtarabilesin.

En mantıklısı sade basit ama ilgi çekici bir cafe tarzı, götürüsü az ama getirisi çok olan bir işletme türü en önemlisi yerini iyi seçmen, senin yerinde olsam bu alanı seçerdim...

0|1
    0|0
  • kadın çantası

ayakkabısı

0|1
    0|0
  • Dükkan niye açıyoruz? ^^ Ben Onu direk faize yatırırdım aga ^^

0|1
    0|0
  • Bijuteri dükkanı aç.

0|1
    0|0