Bu hep böyle mi sürecek?

Arkadaslar merhaba... Ben kendimi cok yalnız hissediyorum sebebi kimsem yok gibi aslında biriyle gorusuyorum burdan tanıdım sevdim iyi bir insan bana kötü gözle yaklasmadı beni arıyor arada askım falan diyor cok mutlu ediyor falan ama her zaman mesaj atmıyor kafasına estiğinde kısa konusuyoruz sıkılıyorum değersiz hissediyorum kesin hayatında baska biri var gibi... eski sevgilim mesaj atıyor arada canı sıkılıyor muhtemelen... tanımadığın kızları sil diyorum silmiyor oyle doneyim diyorum gerci beni aldatmıstı evli kadınla yapan herturlu yapar kimseye güvenemiyorum cok mutsuz yalnız hissediyorum ya aldatılıyorum ya da ilgilenilmiyorum cirkin degilim hani olsam onunlada bir alakası yok ama erkeklere güvenim hic kalmadı ya ilgilenmiyolar ya da aldatıyolar baskalarını seviyolar ya da cok sıkıldım artık adam gibi insan akıllı biri yok mudur ya napacağm boyle psikolojik acıdanda rahat hissetmiyorum güvenemiyorum kimseye:(((

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güneşin doğuşunu görmeyen batışını romantizm sanırmış.Senin karşına erkek diye adlandırdığın karşı cinsin çıkmış.Adam çıkmamış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tam olarak nasıl biri istiyorsun kendine sordun mu? yani hangi özellikleri olmazsa olmaz senin için. bunu belirleyip kendine uygun gördüğün kişilerle tanışmaya çalışırsan uygun biri denk gelir diye düşünüyorum. iyi tanımadan fazla yakınlaşmamanı öneririm. uygun biriyse o da gelişmeleri zamana yaymayı bilir

1|0
    0|0
    • Hı hı deneyeceğim

• çok içten yazmışsın, yaşadıklarına üzüldüm. umarım senin gibi iyi niyetli biri denk gelir umudunu kaybetmedin dimi :)

• var var öyle erkekler ilk başta baktığında anlarsın zaten arkadşım o güveni verir o sana ...

dans kurslarına git..

1|0
    0|0
  • insanlar kötü malesef. güvenilecek insan çok az. sende haklısın. kurunun yanında yaşlarda yanıyor.

1|0
    0|0
  • düzelir herşey sorun yok..

1|0
    0|0
  • benim insanlığa güvenim yok..

1|0
    0|0
  • yalnızlık kalıcıdır.. bulaştımı cıkmaz üstünden.. öyle arkadaşlıkla falan da geçmez.. kafadadır çünkü..

1|0
    0|0
    • Haklısn galiba...

• malesef.. bundan sonra yıldızlar gibi bakıldığında kalabalık ve yakın ama aslında bir o kadar da uzak olacak hayatın..

• valla karışık bireşy amma seni mutlu edenle devam et bence

1|0
    0|0
  • Bütün kızlar erkeklere güvenmiyo kim la bu kızların güvenini sarsan lavuklar.

0|0
    0|0
  • Zirvede yalnızlık çekiyorum diyorsun yani.

1|0
    0|0
  • neden aldatılıosun diye kendine sordun mu hiç? vardır mutlaka bir sebebi

0|0
    0|0
    • Blmem cok kıskancım ondandır :D

• kıskanclıgından bunalsa terkeder gider kıskanmanı gerektiricek yeni bir sebep yaratmaz.

Kızlar Ne Diyor 5

• evde oturmak çok zararlı

0|0
    1|0
    • evde oturmuyorum canım merak etme sen .

• Bende öyle hissediyorum boşver takma :D

1|0
    1|0
  • benimde güvenim kalmadı pek.hiç belli olmaz bunlar valla

0|0
    1|0
  • bütün erkekler aynı değiLdir . Sadece bikaç öküzün yüzünden güvenin kalmamış diğer erkekLere sıkma canını eLbet çıkar karşına biri sen sadece sabret .

1|0
    0|0
    • Sabrediyorum sadece...

• yapıcak birşey yok canım ama sen gönLünü ferah tut :) ve unutma hiç birsey senin güLüşLerinden önemLi değiL .

• beni özetlemişsin resmen... yaaa bu soruların cvbını bulursan bana söyle. az değer ver kendini bişey sanıyorlar..

1|0
    0|0
Yükleniyor...