Sporla ideeal vücuda kaç ayda ulaşılır?

175 boyunda 60 kiloyum. Hafif göbeğim var ve popomun biraz büyümesini istiyorum. Spor salonuna yazıldım haftada 4 5 gün gitmeyi düşünüyorum. Sizce ideal vücuda kaç ayda ulaşılır?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 6 ayda

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• önemli olan 60 kilonun ne kadarı yağ ve kas, tabi kan değerlerin hormon değerlerine de bağlı. farz edelim ki bunların hepsi normal sana iki tüyo
    popo için squat, göbek için tempolu yürüyüş.
    haftanın 4 günü yeterli gelecektir.
    %30 spor %70 beslenme etkili bunu da unutma ;)
    şimdiden başarılar.

1|0
    0|0
    • En son ölçtürdüğümde 22 23 gibi bir şeydi.

• Bir kaç haftada belli olur ama birakma

1|0
    0|0
  • bu kadar saçma soru görmedim. ne ideali kime göre ideal?

0|0
    1|0
  • 6 aydan sonra tatmin olmaya baslarsin birakmaman gerekir sporu. kilon cok degil biraz saglikli kilo almanda fayda var. bunu da sporla basarabilirsin

0|0
    0|0
  • bence popo büyütmenin en ideal yolu osmanlı tokadı çalış. ciddi diyorum ne kadar şapalak o kdar büyüme. osmanlıda duvara şapalak ata ata elleri büyüyormuş tokatçıların aynı mantıkla senin de ya elin büyür ya popon ya da 2 si birden.

0|0
    0|0
  • bunuıdman dısıplınıve beslenme belırler ortalama 1 yıl

0|0
    0|0
  • bence şimdi bile idealsin bebemm :)

0|0
    0|0
  • 1 senede ulaşılır 2 ayda geri kaybedilir nankör bir spor bu

0|0
    0|0
  • 3-5 ay bence bende fitness a gidiyorum hoca 5 aya istediğin gibi olursun dedi ve squat öneririm :)

0|0
    0|0
    • Sen zayıfsın ama senin kilo alıp forma girmen ve haliyle kas yapman lazım. Sanki o kadar uzun sürmez benim gibi geliyor bana

• bencede fazla sürmez squat lada popona güzel bir görünüm verebilirsin salondaki kadınlar hep squat çalışıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...