Erkeğin çabaları ağlamaları sizin vicdanınızı sızlatır mı?

çok sevdiğiniz ciddi düşündüğünüz erkek arkadaşınızdan aileniz istemiyor diye ayrılıyorsunuz...veya başka nedenlerdende olabilir, yani çıkmazlardasınız diyelim. ve erkek sizi hayvan gibi seviyor yalvaryor ağlıyor çabalaıyor ayrılmayalım diye..fakat siz ayrılmak zorunda kalıyorsunuz ve terk ediyorsunuz...daha sonra erkeğin çabaları ağlamaları sizin vijdanınızı sızlatırmı.yoksa unuturmusunuz..?

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• acıtır ama ailem her zaman haklıdır ya da genelde diyelim aileni karşına almak zordur.

0|0
    0|0
    • sence aile her zaman haklımıdır... büyükler diye gençler herzaman yanlışmı yapar...bu düşünce hemen hemen herkeste var.. çok şaşaıroyurm...

• bende yaşadım buna benzer bir olay ama RABBİM sığındımben elimden geleni yaptım ama olmadı varsın bu ezilen ben olayımda ezen olmayayım aile yüzündende bir kızın hayatını mahfetmeye ne benim ne bir başksını hakkı yoktur ben bunu izah etmeye çalıştım sadece sizde teşekkür ediyorum ablam..

• hiç bir zaman unutmuyacağınız PEYGAMBERİMİZİN sözünü hatırlatayım umut veripte güven aşıladığınız insanı yarı yolda bıraktıysanız eğer bu kişinin gönül sadakasını iki dünyadada vermezsiz diyo NEBİLER NEBİSİ HZ MUHAMMED S.A.V.keşkem sevenler bahanelere sığınmsada böyle üzüntüler ortaya çıkmasa RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN...

Kızlar Ne Diyor 12

• Sızlatır tabi ki de bir tarafta aile diğer tarafta sevdiğin insan o kadar zor bir durum ki

0|0
    0|0
  • aılem ıstemıyor dıye erkek arkadasımdan ayrılmam.sabrederek aılemın onu tanımasını saglarım ve sevmeseler bıle saygı duymalarını saglarım.

0|0
    0|0
  • onu çok seviyorsam ve gitmek zorundaysam geceleri uyuyamam bile onu düşünmekten onun o üzgün halini düşünmekten

0|0
    0|0
  • Ailem istemiyosa bitmiştir

0|0
    0|0
  • Açık konuşayım demek ki kız senin onu sevdiğin kadar sevmiyor seni. Çünkü aşk her zorluğun üstesinden gelebilecek kadar güçlü bir şeydir. Karşısında kimse duramaz.

0|0
    0|0
    • tabiki öyle olmalı...ama şartlar imkanlar izin veremiyorsa...ne kadar çok zor bir durum... dünyada hiç birşye imkansız değil aslında ölüm haricinde ...herleyi imkansız kılan insanlar...mutluluk o kadarda zor değil

• 2 ay oldu biteli...ve kız mantığı seçti..çok sevmesine rağmen... :(

• Sizi kandırdığını düşünüyorum ben nedense böyle arkadaşlarım olmuştu çünkü :) en azından aynı oranda sevmiyormuşsunuz bence boşvermeye çalışmak en iyisi

• bana ayrılmayalım dese bile kıyamam ayrılmam heralde

0|0
    0|0
  • sızlatır benim vicdanımı..ama elden bir şey gelmiyorsa da, sadece vicdanım sızlar bu kadar...

0|0
    0|0
  • ben 1.5 yıl önce erkek arkadaşmdan ayrıldım kendi isteğimle. . sevmiyorum onu. ama her an her dk aklımda yaa... görsem başkasıyla evlendiğini mahvolurum... severken ayrılanı hiç düşünemiyorumm

0|0
    0|0
    • sevmiyosun ama kıskanıyorsun nasıl iş bu

• kıskanmıyorumda üzülülrüm sadece...

• iyice sogurum bu ne gurursuz erkek? onda gurur yokmu deyip unutur hatta yeni sevgili bulurum

0|0
    0|0
  • sızlatır ama unutmak zorundaysam unutmaya çalışırım ve unutamam durum bu ;)

0|0
    0|0
  • ne unutması dalgamı geçiyorsun unutulmaz.. aynı olay bana olacak galiba.erkek arkadaşımın ailesi beni istemiyolar onun akrabalarının kızıyla evlenmelerini istiyolar ve bana iftira atıyolar arkamdan saçma şeyler söylüyolar benim yanımda ona başka kızları övüyorlar ohhooo ne saysam.bende deli gibi çok onu seviyorum ayrılmak biyana düşünmesi bile beni kahrediyor. o da beni seviyor ben napayım bazen ayrılayım diyorum ama onsuzluğu göze alamıyorum. ohhh içimide döktüm burda

0|0
    0|0
    • sana iftira atıyolarsa bekle ve gör...ilahi adelet kurban olduğum...ayısı yakınımın başına geldi erkek tarafı haksız yere iftiraya uğradı , kızın amca tarafı yiğenimizi vermeyiz dediler, ama ailesi vermek istiyordu...1 yıl sonra iftira atan genç yaşta öldü ,allah affetsin, diğer kardeşide eşi ve kendisi amansız hastalığa yakalandı... allah çooook büyük

• ben unutmazdm ama kişilik meselesi bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şimdi kardeş ben anlamadım terk eden senmisin yoksa sevdiğin mii ?

0|0
    0|0
    • sevdiğim beni terketti ailesinden dolayı

• vaybee23 mesajımı okudunmu ? sana yolladğıım

• okudum abii

Yükleniyor...