Galatasaray ın temiz olması neden bazılarını rahatsız ediyor?

Bence fenerli kardeşlerimizin bizi sevmesi lazım artık biz temsil edicegiz sizi neyin nefreti bu

UEFA'nın babasının Oğlu degiliz sike yapsaydk ceza alırdk

Ben ceza almanıza üzüldüm sizde bizi destekleyin lütfen

Gücümüzü dünya görsün

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak Allahını seversen şu şikecileri. Avrupa da bu zamana kadar onların desteğiyle mi başarılı olduk, yooo kendi bileğimizin gücüyle,*et allahın eziklerini. jimnastik yapanlar da o lastik ağızlarını büzsünler biraz. biraz efendi olun.

2|1
    0|2
    • Ay bazısı ne terbiyesiz karşısında erkek var sanki

Erkekler Ne Diyor 18

• cincon eziklenme!7senedir avrupaya gidemiyodun

küme düşme tehlikesi yaşadın!bu kibir ne?

alayına çarşı alayına insan

1|2
    2|2
    • Iste kalite farkı bir benim mesajma bir seninkine bak adam olsan bayanla böyle konusmazdn

• bayan değil kadın vardır!

• Terbiye ni takın kufur hakaret ederek bir yere varamaz sınız ben besiktasa tek kelime etmedim ama senin nefretine şaştım hadi insan olduğum icin saygı duyma ama bayana saygı duy

• bütün takımlar kardeş oldu artık.kimse kimseye laf söyleyemez.kimse bu kardeşliği bozamaz.

#direngezi

2|1
    0|0
  • Türk futbolunda temiz olan kulüp bulmak zor.herkesin yanlışları oldu

bu arada karşıt görüşlü olanlara terbiyesiz demişsin tamam ama senin renginde olupta ağır uslüpla konuşana neden tepki veremedin?

0|1
    0|1
  • Bazılarının hayallerinin bittiği yerde bizim gerçekleştirdiğimiz şeyler başlıyor çünkü. Çoğuda boş konuşuyor. Onun bunun lafına bakarak bize dil uzatabiliyorlar. Ama onların yaptıklarının belgesi olmasına rağmen biz laf edince siz sütten çıkmıs ak kaşıkmısınız? diyolar. Neyin kafasındalar hala anlamadım.

1|1
    0|1
    • Boşver Beşiktaşlırda nefrer ediyormus bizden pes

• Ama nefret ettikleri olay hiç olmadı komik olan bu. Araştırmadan geliyorlar burda öyle artislikler yapıyorlar :) Komediler valla :D

• Ya ben besiktas demeedim bile neden üstlerine alındlar ben fenerle gs ın dışarıda dost olması gerektiğini söyledim

• böyle millet neden rahatsız oluyor demeden önce geçmişinizi bir araştırın isterseniz ondan sonra konuşmaya milleti yargılamaya başlayın

1|1
    1|1
    • Ben Beşiktaş la ilgili birsey demiyorum. Arkadaşım ceza aldik mı

• Ya birisi laf solemiste onu diyorum yani duzgun yazıyorsun sen demek istedim

• anladım teşekkürler

• Onlar şu anda büyük bir Kaosun içindeler ve o kaosun içine Galatasarayıda çekmeye çalışıyorlar ama biz o kaosun içine girmeyeceğiz

0|0
    0|0
  • Boşver gsye laf atanları takma biz karalandık gsyide karalarız mantığı :)

0|1
    0|1
  • sizmi temizsiniz güldürmeyin Allah aşkına

0|2
    1|2
    • Bekliyorum hadi

• omo matik mi dedin?

• neyi bekliyorsun soran en basit örneği cemal nalga araştır bakalım ne çıkacak karşına basketbol fedarasyonu verdiği eksi puan cezasını silmese küme düşüyorsunuz be

• senin yaşın müsait olsaydı gs ile bjk nin son maçlarında şike yapıp -6-0 , 7--0 mıydı ne - şampiyon olmak için nasıl kıvırdıklarını görürdün.inanmıyorsan elinin altında gogıl amca var.sor söylesin sana.

şike yapmayan bir takım göster bana.?

0|1
    1|2
    • Buyur bana link at bizim aldığımız cezayı bekliyorum

• 92-93 sezonunun puan tablosuna bakabilirsin. Ve tüm gs lilerden özür dileyebilirsin.

• dostum sen belki araştırmazsın falan ne biliyim sana iyilik yaptım bak

link gördüğün gibi 8 averaj farkla 1. yiz. 8-0 yendiğimiz için oda. 1-0 da yensek şampiyonuz yani. Bizim değil beşiktaşın averaja ihtiyacı vardı. Kanıt ordadır.

• şike yapmadan şampiyon oldum diyebilen takımı alkışlarım...olay bu kadar basit ama hiç kimse de sütten çıkmış ak kaşık olduğunu söylemesin...

0|0
    1|2
  • temiz mi?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çekemiyorlar niye olacak sarı kırmızı rengimiz aseletimizdendir

1|1
    0|0
  • adamın dibisin dibiii dişii aslanım benım :)

1|1
    1|1
  • esila senmisin nan:D

0|0
    0|1
  • Adnan Polat: Galatasaray şike yapmadı diyemem:))) link

30 yıldır şike yapıldığı söylenen türkiye liginde temiz kalabilen tek takım:)))

kayıp 1 milyonu bulamadınız daha

malatyaya gönderdiğiniz doğanlarda eskimiş yenilerini istiyorlarmış bu arada

0|0
    1|0
  • Çok temiz sütten çıkmış ak kaşık.

0|1
    1|2
  • Ben beşiktaşlıyım bu saaten sonra olsemde gs yı desteklemem. Adam gibi çıkıp o heidye stadı birilerinin onune atıp biz sizin köpeğiniz değiliz, deyip Türk futboluna şike damgası vuranlara hesap sormadığı için. Hükümet bir gün değişecek tüm bunlar bir gün sizinde başınıza gelecek.

0|1
    2|1
    • Ben olsam desteklerdim bu arada Beşiktaş kelimesini ağzıma almadım

Kızlar Ne Diyor 7

• isterseniz perwolle yıkanın pisler :D

0|2
    2|1
  • Zamaninda bizde yaptik, yapmayan turk takimi yok. Ama bu sezon temizdik, demekki bunu cekemeyen insan cok :)

0|0
    1|1
  • Onların desteğine ihtiyacımız yok. Evet biz sütten çıkmış ak kaşığız duyurulur.

0|1
    0|1
  • çünkü GALATASARAY tek rakipleri <33

0|0
    0|0
  • öyle deme bence biz onları sevmeye devam etmeyeceğimiz için sevmesinler boşuna.

0|0
    0|0
  • galatasarayın temiz olduğuna inanan var mı?

0|2
    1|1
    • Bana link yolla bizim aldığımız cezayı

• belki sen değil ama galatasaraylı kardeşlerimiz(madem sen kardeş dedin.) bizim ceza almamıza göbek attılar. kimin kimden nefret ettiği ortada o yüzden. yine galatasaraylı ve trabzonsporlu kardeşlerimiz fenerbahçeyi şikeci kendilerini tertemiz ilan ettiler. herkes durup düşünmeli, türkiyede şike yapmayan takım var mı biz temiz miyiz diye. emin olun kimse temiz değil. uefanın babasının oğlu değilsiniz ama arkanızda hükumet var. bu da bir gerçek.

0|2
    1|1
    • Yok ben sevinmedim neden seviniyimki ceza almanıza benim demek istediğim birnirimizi destekleyelim

• ben de isterim onu ama insanlar karşı takım taraftarlarına bu derece nefret doluyken bu çok zor.

• Iste buna üzülüyorum

Yükleniyor...