Hangisi sizi daha çok motive eder?

Bir işi başarmada;

Sevdiklerinizin, çevrenizdekilerin başarabileceğinizi düşünmesi, her zaman arkanızda durması mı?

Yoksa,

Sizi çekemeyen, size güvenmeyen ve başarısız olmanızı bekleyenlerin varlığı mı?

Buyrun, seçenekler...

• Bana destek olunması
    60% (81)49% (31)57% (112)Oy Ver
  • Bana güvenilmemesi
    22% (29)19% (12)21% (41)Oy Ver
  • Her türlü motive olurum
    18% (24)32% (20)22% (44)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
49|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 48

• destek olunması daha motive edicidir.

0|1
    0|0
  • kesinlikle bana destek olunmasını isterim

en kötü güçsüz işimde bile destek olduğunu bilmek beni güçlendirir

0|1
    0|0
  • destek olsunlar <3

0|1
    0|0
  • Bana güvenerek destek olunması önemli annecim :) 2si bir arada

0|1
    0|0
  • destek önemli ya.

0|1
    0|0
  • A: Bana destek olunması

0|1
    0|1
  • A dedimm :)

0|1
    0|0
  • her türlü motive olurum.yeter ki ben istiyim.ama genelde bunu yapamazsın dediklerinde başarmak çok hoşuma gidiyo.inadına çok çalışırım

0|1
    0|0
  • kendi isteğim

0|1
    0|0
  • bence ikiside önemli..cünkü ne olursa olsun insan sevdiklerinin yaninda oldugu sürece yani mutlu oldugu sürece hep bir adim öndedir...sonra seni cekemeyenler var bide..onlara inat ayakta durmayi basarirsin sirf onlara kendini göstermek icin

0|1
    0|0
  • Bana güvenilmemesi başkaları sen yapamazsın dedikçe daha çok hırslanıyorum.

0|1
    0|0
  • Çevredeki insanlar etkilemez..

0|0
    0|0
  • Ikiside motive eder, hirs oldukdan sonra durdurana ask olsun..

0|1
    0|0
  • desteklediklerinde sn yaparsın vs denildiginde üzerimde bskı hissediyorum genelde basarmk zorundaymsm gbi. ikide olmadgnda kafam rahatken daha iyi motive olurm :)

0|1
    0|0
  • Sevdiklerinizin, çevrenizdekilerin başarabileceğinizi düşünmesi, her zaman arkanızda durması..<3

Aslında her türlü motive olurum ama sevdiklerimi yanımda hissedersem daha bir iyi olurum :D

0|1
    0|2
  • Bana destek olunması

0|1
    0|0
  • her türlü motive olurum :D pozitif insanim dermişim :P

0|1
    0|0
  • Bana destek olunması

0|1
    0|0
  • tabiki tam destek

0|1
    0|0
  • her türlü motive olurum :DD

0|1
    0|0
  • Her türlü, çünkü ikisinin de çevremdeki varlığı son derece gerekli. Düşün, sadece seni seven insanların varlığı olursa çevrende hep toz pembe, fazla tatlı bir rekabette kendini yeteri kadar gerçeği göremeden motive etmeye çalışırsın ki eksik bir motivedir bu. İşte bu noktada sana fesatlanan, seni çekemeyen insanlar devreye girdiğinde gerçekleri gördüğün için motivasyonunu biraz daha kızıştırmış olursun ve daha sağlam bir başarı seni bekler.

0|0
    0|0
  • Ailem dışında kimsenin desteğini görmedim etrafımda başarısızlığım için fırsat kollayan o kadar çok insan var ki. kimseye malzeme vermemek için gece gündüz çalışırım ve onların kıskanç fesat bakışları beni motive eder :) ( mimarın biri )

0|0
    0|0
  • bana güvendiklerini hissettirmeleri yeterli olucaktır olumlu sözlerle çok çabuk hırslanan biriyimdir...2 seçeneğin hırs konusunda benden daha başarılı olan insanlardır onları geçme isteği hırsı onlara günlerini gösterme isteği falan filan...özgüvenli insanlardır bu 2.seçeneği seçen insanlar bence :D

0|0
    0|0
  • abi bana dokunmasınlar yeter..

Annem işemeyi 9 aylıkken bıraktığımdan ve okumayı 5 yaşında söktüğümden Başbakan olacağımı sanarak büyüttü beni, ergenliğe doğru Mali Müşavirliğe razı oldu ben gidip İK cı oldum :D hala ne olduğunu anlatmaya çalışıyorum :D

sen yapamazsın edemezsin dediklerinde zaten kafa göz dalıyorum.. çevremde kimse kalmadı :D

0|0
    0|1
  • İkiside çok etikili çekemeyenler için güçlenmek isterim ama destek olcak biri olmadanda güçlenmem çok zordur :/ insanın yapısı bu bence

0|0
    0|0
  • Bana destek olunması

0|0
    0|0
  • Bana destek olunması.

0|0
    0|0
  • Ben var oldugum sürece güvenim de vardır arkadaş, benim güvenim varsa cevremin güvenini o kadar da dert etmem hani.. :) çekemeyen insanların önce kişiliklerine bakar sonra onları ciddiye alır ya da almaam :) hayat bu :)

0|0
    0|0
  • Sevdiklerinizin, çevrenizdekilerin başarabileceğinizi düşünmesi, her zaman arkanızda durması..<3

Aslında her türlü motive olurum ama sevdiklerimi yanımda hissedersem daha bir iyi olurum :D

0|0
    0|0
  • her turlu motıve olurum kımseyı kaale almam ortada bır yarış varsa ben kendimle yarışırım :p :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 19

0|1
    0|0
  • Her türlü motive olurum sıkıntı yok milleti pek iplemem .

0|1
    0|0
  • Desteklendiğini bilmek hırsı köreltir.Oh nasıl olsa destekliyorlar dersin.Savaşta başarılı olanlar düşünecek kimsesi olamayanlardır.Nitekim düşmanın güldüğünü görmektense canla başla mücadele edersin.

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • Destek vermek genel olarak tabiki.. cünkü biz insanız ve duygularımız var bir işi başarmadaki en önemli etkenlerden biridir DESTEK olmak . keşke açıtığm konulardave tartışmalarımda bana destek olan insan sayısı çok olsada kendini beğenmiş,burnu havada olan insanların burnunu indirebileyim ! .d

0|0
    0|0
  • B şıkkı ne kadar motive edici

0|1
    0|0
  • Hiçbiri motive etmez. ben kim ne derse desin işin içine sıçan tarafım.

0|1
    0|0
  • Güvenildiğinde daha çok motive olurum. Bana destek olanların yüzünü kara çıkarmak istemem bu şekilde bana güvenmeyenleride bana güvenenlerle birlikte yenmiş oluruz :)

0|0
    0|0
  • Bana destek olunması

0|0
    0|0
  • kardeş kimseye ihtiyaç duymuyorum bu konuda. acaip kendimi kandırır motive ederim.

haa extralar olursa koparım o ayrı:)

0|0
    0|0
  • bana güvensinler yeter

0|0
    0|0
  • güzel bir söz veya hoşuma giden güzel bir haber

0|0
    0|0
  • destekten kastim maddi ve manevi.. .sanirim bu iki sikkida icerisine aliyor...

0|0
    0|0
  • Ankete göre kızlar çevre şartlarından erkeklere oranla daha fazla etkilniyor

0|0
    0|0
  • Bana güvenilmemesi

0|0
    0|0
  • Kendi kendimi motive ederim, çevreyle alakam olmaz.

0|0
    0|0
  • Ozellikle basketbol maclarinda kendi kendini motive etmen lazim. Rakip bazen tahrik ediyor "Atamaz, birak" falan diye.

Ben de içimden geçiriyorum... "Şutu var, sever oralari attirmayin" falan diye. Hem motive oluyorum, hem guluyorum kendime.

Kendini ve butun takimi motive eden sey ise, smac. Karsi takim cokuyor resmen. Hele smactan sonraki atak bos gectiyse, moralman bitiyorlar.

Atamaz, yapamaz vb. konusunca %90 atiyorum. Psikolojik...

0|0
    0|0
  • destek beni daha çok motive eder ama bana güvenmeyenler de aşırı derece hırslandırır beni, hatta daha çok 2.si yüzünden başarılı olmuşumdur.

0|0
    0|0
  • Bana destek olunması

0|1
    0|0
Yükleniyor...