Sevgilinizin çok az ömrü kaldığını öğrenseniz ne yapardınız?

sevgilinizin çok az ömrü kaldığını öğrenseniz napardınız?

• Nolursa olsun evlenirdim.kollarımda huzurla ölsün isterdim:(
    52% (27)56% (22)54% (49)Oy Ver
  • Evlenmezdim ama yanında olurdum hep
    44% (23)36% (14)41% (37)Oy Ver
  • Bırakırdım ya... onunlamı uğrasıcam
    4% (2)8% (3)5% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35|54

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki onu son anına kadar yalnız bırakmazdım ve her saniyeyi dolu dolu yaşardım onunla.. Her zaman yapmak isteyipte yapamadığı şeyleri yapmak için onu cesaretlendirmeye çalışırdım. Onun her istediğini yapmaya çalışırdım. En son olarakta son nefesini verirken yüzünde korku dolu bakışlar değil de, gülümseme olması için gerekirse canımı bile feda ederdim. Eğer ki onun yaşaması için yapabileceğim bir şey varsa, ucunda kendi canımı feda etmek bile olsa; sırf onu hayatta tutabilmek için herşeyi ama herşeyi yapardım..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• "B " dedim.

Ama Ben ölümcül bir hastalığa yakalandığımda. Üzlmesin diye en sevdiüim insanla ilişkimi kestim.

3|0
    0|0
  • Vurur hemen biri beni evlendirsin programlarına koşardım.

2|0
    1|0
  • evlenirdim, mutlu olması için evlilikten daha fazlasınıda yapardım. ben çok iyi niyetliyim. bana birisi böyle bir kurnazlık ayarlasın, sevdiğim kız, doktor falan, beni kolaylıkla kandırırlar, çocuk kandırır gibi dolandırabilirler.

1|0
    0|0
  • her anında yanında olurdum.

0|0
    0|0
  • olursa düşünürüz. :))

ömrü az kalan sen diilsin dimi prenses? üzülürüm bak sonra :\

1|0
    0|0
  • Mutluluğu paylaşırdım... sonrası Kabrine yakın bir ev alırdım...

1|0
    0|0
  • Bi kere öyle bir hata yapıp onun yanında olmuştum bu sefer umrumda olmazdı :)

1|0
    1|0
  • Güzel vakit geçirirdim heralda mutlu etmeye çalışırdım gezmeye falan götürürüdüm o hastalığı unuttururdm

0|0
    0|0
  • yenisine bakmak lazım ölenle ölünmüyor

0|0
    4|0

• Evlenirdim

0|0
    0|0
  • panpa kalan zamanını en mükemmel sekilde gecirmesi için hep yanında olurdum :( allah göstermesin panpa çok kötü bişeydir bence :(

0|0
    0|0
  • o ne istiyor sa onu yapardım evlenmek isterse evlenirdim !

2|0
    0|0
  • Nolursa olsun evlenirdim.kollarımda huzurla ölsün isterdim:( De sorun şu ki ortada bir sevgili yok :D

0|0
    0|0
  • yanında olurdum evlenmek vs isterse evlenirdim ölene kadar öldükten sonra fark etmez.

çünkü hastalara her zaman destek lazım duygusal anlamda güçlü olması lazım

1|1
    1|0
  • Paveal banyelerine götürürüm,bol bol kifla baniçka yedirir Azis dinletirim bişeycigi galmaz..:DD

0|0
    0|0
  • Ömrünün "çok az" kalan kısmının ona bir ömürmüş gibi gelmesi için herşeyi yapardım.

0|1
    0|0
  • O anki duruma bağlı kızı sevip sevmeme kızın ölüm sebebine evlenip daha mutsuz olacaksa evlenmezdim mutlu olacaksa evlenirdim karışık yani

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • burda ne yazssam laf olu r kuru kuruya artslık yapyosun derlr o yüzden ben napacamı gayet iyi blyorum ALLAH da bılyo

0|1
    0|0
  • yenişini bulmaya giderim :)

0|0
    3|0
  • Toprağın bol olsun :))))

0|0
    1|0
  • O ne isterse onu ama ömrü az kaldığı için değil zaten o ne isterse ben onu yapardım gönlünü hep hoş tutmaya çalışırdım ama hakediyosa yapılmalıymış her istediği bunu anladım

0|0
    0|0
  • Bırakırdım ya... onunlamı uğrasıcam

0|0
    4|0
  • Vallaha o ana kadar bısey yapmamışsam öyle aptal aptal rutine. Baglamışsam ölmesini beklerdim extra bişey yapmazdım yalandan yere sırf mutlu olsun falan o saate kadar nerdeydın demezler mi nurdan çıkan herkes sağlıklı ve ıyıyken kıymetının bılınmesı

0|0
    1|0
  • hemen yenisi için atılımlar yapardım :D

0|0
    4|0
  • sevgim çok uzun ömürlü olduğu için ne olursa olsun yanında olurdum...

0|0
    0|0
  • kesin bende arkasından giderdim...

1|0
    0|0
  • Bokunu yerdim bokunu. Yani olsaydı -.-

1|0
    2|1
  • Öyle birşey olması için sevgilimin olması gerekir hani?

0|0
    2|0
  • yolun açık olsun demiştim eski sevgilimin kan kanseriyim mesajına :D tabi duygu sömürüsü her olan sevgilide olduğu gibi :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 35

• nolursa olsun evlenirdim ama kollarımda ölmesine onu kaybetmeye de dayanamam ki

1|1
    0|0
  • Tam bir yıkım yaşarım başta yalan değil... Sonra bütün anlarımızı dolu dolu yaşarım ve ona da yaşatırım. Hani sevgiliyken ertelenen planlar vardır, "Şunu yaparız aşkım, bunu yaparız birtanem sonra..." İşte bu planları her ne şartlarda gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin birlikte gerçekleştiririz.

Şunu da söylemek isterim ayrıca : Allah kimseye vermesin...

1|0
    0|0
  • ona destek olurdum.ama evlilik hastalığının seyrine göre değişir.

1|0
    0|0
  • Evlenir ve hep onun yanında olurdum ölüm bizi ayırana kadar... Allah'ım korusun onu.

1|0
    0|0
  • Evlenmek gibi bi' hayalim yok ama yanında olurdum.

0|0
    0|0
  • Yanında olurdum

0|0
    0|0
  • ne isese yapardım seviosam sonuçta bana ihanet etme üzme ya da güvenmeme şansı kalmıycak ölücek onu mutlu ederdim kalan kısa ömrünü güzel geçirirdim oda değerimi hissederdi ..

0|1
    0|0
  • Sevgilisi olmayanlar icin bu soru braz Bos olmus:D)) acin halinden ac anlar misali..!

0|1
    0|0
  • tabikide A :( Allah korusun ama ölüncede baskasıyla evlenmezdim onla kavusacagımız günü beklerdim :((

0|0
    0|0
  • Yakarım lan herkesi benim sevdiğimin az ömrü kalcak haa. Yanında olurumda :( Onsuz benimde yaşamamın bir anlamı olmazki

1|0
    0|0
  • Yanında olurdum ama evlenmeyi düşünmezdim ölüyo diye değil tabi zaten evliliğe sıcak bakmıyorum..

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim ama yanında olurdum hep

0|1
    0|0
  • Nolursa olsun evlenirdim. kollarımda huzurla ölsün isterdim:(

0|0
    0|0
  • Nolursa olsun evlenirdim.kollarımda huzurla ölsün isterdim

0|0
    0|0
  • Of Allah korusun ...

0|0
    0|0
  • Benimde az ömrüm kalmış demektir, kalan zamanımızı en iyi şekilde geçirmek için çabalarım.

0|0
    0|0
  • Kendime de bir mezar kazdirtirdim boyle yan yana olcaklar cok guzel bir yerde olcaklar

1|0
    0|0
  • evlenmezdim ama yanında olurdum hep:'(

1|0
    0|0
  • Evlenir hayallerini gerçekleştirirdim

0|0
    0|0
  • O ne isterse.. Tehlikeyi göze alırdım yani.. Tabii adamına göre de değişiyor orası ayrı ;);)

0|0
    0|0
  • : Nolursa olsun evlenirdim.kollarımda huzurla ölsün isterdim:(

0|0
    0|0
  • Nolursa olsun evlenirdim.kollarımda huzurla ölsün isterdim

0|0
    0|0
  • Son günlerini huzur içinde ve mutlu yaşatmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • Her zaman yanında olurdum..

0|0
    0|0
  • Off.. Allah'ım kimsenin başına vermesin..Amin

0|0
    0|0
  • Nefesin son damlasina kadar onunla gecirimdm gunlerimi ... Ve onunla birlikte bende ölürdum.:-(

0|0
    0|0
  • uzulmemesi icn herseyi yaparim

0|0
    0|0
  • c dedim ben

0|0
    1|0
  • butun banka hesaplarini kendime aktaririm

0|0
    1|1
  • Evlenirim geberince malları bana kalsın