Kendini yalnız mı hissediyorsun?

ben yanlız hissediyorum kalbime sevgime uygun birini arıyorum sende arayış içerisindeysen mesajını bekliyorum

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• :D:D bizde arabuluculukmu yapsak ki..D

0|0
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu yaaa

0|0
    0|0
  • offff offff...

0|0
    0|0
    • hayırdır neden derinden bir of çektiniz sizde sanırım benimle aynı dertten yakınmaktasınız

• yok hissetmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Yalnız falan değilim.

0|0
    0|0
  • Kızlarsoruyor'la izdivaca hoşgeldiniiiiz !

0|0
    0|0
    • hoşbulduk sizde hoş geldinizz lütfen karşılıklı kişiselliğe saygı duyalım burda kimseyi incitmek istemiyorum

• en azından cevap verdiğin tekeşşür ederim iyi akşamlar ihi sohbetler

• Sağol sanada

• Gel beraber esra erola cikalim :-):-)...

0|0
    0|0
    • valla esra erolun yayın formatı hoşuma gitmiyor :) benim yapıma uygun değil :D

• soru baslıgın gece yarısı müzik kanallarında cıkan 0900 lü reklamlar gibi olmus :)) ama bildigim kadarıyla burası kızlarsoruyor kızlararıyor sitesi degil yine de bol sanslar :))

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ne bileyim cinsel manada sorulmuş bir soru değildi tamamiyle gönülden ve içten sorulan bir soruydu :)

• benim gülesim vardı da sen üstüne mi geldin :)) ne diyorsun yani bu kampanyayı kacırmayayım mı yaza özel fırsat mı yoksa bana özel mi :))

• tabi eşi benzeri olmayacak büyük bir kampanya insan hayatındada bir kereye mahsus gelen büyük bir kampanya değerlendir derim :)

• ismimi doğru yaz yanlız değil yalnız :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yalnızlık güzel kardo daha yeni yaşamaya başladm ama öylee ezme helva gibi olma

0|0
    0|0
  • Sener senin bir filmi vardi zugurt aga..babasi elini kulagina vurup..kari istiyem kari diyodu seninde o miaal olmus:))

0|0
    0|0
  • ahaha bu ne yaaa

0|0
    0|0
  • Sabahtan çık dışarı gözüne kestirdiğine saldır, akşama kadar bulursun bir tane.

0|0
    0|0
  • Ben kendime yetiyorum yanlız değilim..

0|0
    0|0
  • e bir çay içelim o zaman :)

0|0
    0|0
  • Ulan gözümün önüne plus tv maxi tv vs. alttan geçen mesajlar geldi la :))

0|0
    0|0
    • hadiyaa sen yakından takip ediyorsun demekki o kanalları

• ya dostum çin'i tanımak ,hakkında bilgi edinmek için gidip gezmeye gerek yok ki ama

• seviselimmi :D

0|0
    0|0
    • valla dostum sevişecek birini arıyorum demedim farkındaysan mesajı çarpıtmayalım

Yükleniyor...